Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Генератори та Стабілізатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Генератори та стабілізатори купити

Джерела живлення - пристрої, що перетворюють один вид електричної енергії в інший. Трансформатори передають той самий тип енергії між двома і більше ланцюгами. Блоки живлення та трансформатори бувають різних розмірів, використовуються у побутових предметах. Наприклад, шнури живлення від комп'ютерів, ігрових консолей знімають напругу змінного струму з мережі та подають його в блок живлення. Потім воно перетворюється у вихідну постійну напругу, пристрій подається живлення, ланцюг замикається.

Не можуть змінювати типи напруги, працюють тільки зі змінним, щоб створити магнітне поле, що змінюється. Без прямого електричного підключення до первинної та вторинної котушок.

Генератори

Пристрої, призначені для тимчасового забезпечення електричною енергією шляхом перетворення механічної енергії, що виробляється бензиновими або дизельними двигунами, на електрику. Ідеальне рішення для комерційного та приватного використання. Ці портативні апарати підходять для експлуатації з електроінструментами на будівельних майданчиках, для керування на човні та зарядних пристроїв у кемпінгах. Асортимент портативних генераторів дає клієнтам можливість вибрати один із трьох основних типів: бензиновий, дизельний, інверторний. Єдина різниця між дизелем і бензином - тип палива, який використовується для вироблення електроенергії.

Інвертори — це особливий тип, призначений для використання з чутливими цифровими механізмами, для заряджання акумулятора. Інверторна технологія забезпечує паливозберігаюче та стабільне джерело енергії. Як працюють? Двигун внутрішнього згоряння, що працює на дизельному або бензиновому паливі, вбудований у генератор, виробляє електрику, перетворюючи механічні рухи частин на енергію, яка живиться від розеток для всіх електричних пристроїв. Можуть бути компактними, легкими, придатними для домашнього використання або комерційними, трифазними високопродуктивними.

Мережеві стабілізатори – використовуються для покращення якості живлення електроустаткування. Термін «стабілізатори мережі» стосується одного, кількох способів доведення напруги до правильного значення, щоб навантаження могли нормально працювати. Термін "струм" тут означає електрику, а не дійсну силу струму.

 • Стабілізатори мережі змінного струму - поширений спосіб забезпечити чисте живлення змінного струму чутливого електричного обладнання шляхом захисту від стрибків напруги та перешкод.
 • Малі пристрої вказані у вольт-амперах (ВА)
 • Найменші версії можуть бути встановлені на друкованій платі
 • Великі версії можуть захистити весь склад, завод.

Джерело безперебійного живлення

Часто позначається абревіатурою "ДБЖ", - забезпечує аварійне електропостачання у разі збою живлення. ДБЖ майже без затримки перебирає живлення підключених пристроїв. ДБЖ отримує необхідну енергію від своїх батарей і може виконувати подачу електроенергії лише на відносно короткий проміжок часу. Система ДБЖ не замінює аварійний генератор, будь-яке інше звичайне джерело живлення, а просто заповнює проміжок між відключенням живлення та запуском аварійного генератора або відновленням регулярного електропостачання.

Які типи блоків живлення доступні?

Ми поставляємо різні типи джерел живлення для багатьох сфер застосування. У нас є такі версії:

 • Монтаж на DIN-рейку та лицьову панель
 • Зовнішні блоки живлення ПК
 • Вбудовані блоки живлення ПК
 • Безперебійне джерело живлення

Ми пропонуємо великий вибір аксесуарів для блоків живлення з додатковим приладдям: комплекти роз'ємів, фільтри та модулі.

Які типи трансформаторів є?

На складі є такі типи:

 • DIN-рейки та трансформатори для розподільчих пристроїв
 • Трансформатори для друкованих плат
 • Трансформатори освітлення
 • Аудіо трансформатори

Чому Інструмент Центр для покупки джерел живлення чи трансформаторів?

Як компанія ми цінуємо наших клієнтів і працюємо з відомими брендами, виробниками, які підтримують високі стандарти. Компанії не можуть функціонувати без енергії та електрики. Усі блоки живлення, трансформатори, які ми надаємо, гарантовано задовольнять потреби користувачів.

Вгору