Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Ножиці ручні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ножиці ручні купити в Україні

Є одним з найпоширеніших інструментів і складаються з двох лез, закріплених посередині, які забезпечують відкриту та закриту дію при використанні великого пальця та пальців, вставлених через отвори у рукоятках. Вони зустрічаються в різних сферах застосування: від різання паперу та тканини для виробів, від шиття до перукарського мистецтва та багатьох інших промислових галузях. Правильні ножиці можна використовувати для різання таких матеріалів, як брезент, дріт, підкладка та пластик.

Ножиці для листового металу - виберіть потрібну модель

Під час самостійних, ремонтних та будівельних робіт виникає потреба в обробці металевих деталей. Гнучка, прокатка, зварювання, а головне різання – без відповідного обладнання не впоратися із цими завданнями.

Ми підготували широкий вибір ножиць для листового металу, які дозволять зручно та швидко розрізати різні типи предметів. У пропозиції ви знайдете ручні та електричні ножиці для листового металу.

Як вибрати підходящі ножиці по металу?

Зустрічаються універсальні ножиці для листового металу та фасонні. Універсальні моделі підходять для різних розрізів. Можна вирізати форми та розрізати матеріал по прямій. Цей зручний пристрій невеликого розміру поміститься в ящику для інструментів і в кишені штанів, жилету. Однак не дозволяйте їх маленькому розміру вводити в оману.

Універсальні ножиці по металу мають високу ріжучу здатність і підходять для прямих ліній і для простих форм. Скористайтеся ними для обробки центральної частини металу, що обробляється, і його кутів. Цей універсальний інструмент може обробляти кабелі та дроти. І хоча ручні ножиці для листового металу є універсальними, вони обробляють листовий метал з обмеженою точністю.

Фасонні ножиці для листового металу дозволять з більшою точністю виконувати планові роботи, їх частіше використовують для складних завдань – вирізування кіл та нестандартних форм.

Можна вибрати алюмінієві та металеві з важільною передачею, які завдяки своїй конструкції знизять зусилля при різанні та підвищать ефективність робіт, що виконуються.

Конструкція ножиць для листового металу з важелем передбачає встановлення обох рукояток на стику, що збільшує тиск на матеріал, що обробляється. Не потрібно докладати стільки зусиль, щоб розрізати шматок металу.

На що ще слід звернути увагу?

Якщо купуєте професійні ножиці для листового металу, перевірте, наскільки вони лягають в руку, дізнайтеся, з яких матеріалів виготовлені ручки. При тривалій обробці металу дуже важлива зручність роботи. Перевірте якість лез. Щоб ножиці для листового металу прослужили якомога довше і зберегли свої властивості, робоча частина повинна бути виготовлена із міцних матеріалів, наприклад, із швидкорізальної сталі.

Вгору