Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Пневмоінструменти

Купити інструмент для компресорів

Замість звичної електрики універсальний інструмент використовує енергію стисненого повітря, яка подається під великим тиском до двигуна механізму від мобільного компресора гнучким шлангом. Така конструкція дозволяє повністю виключити користування дорогою електроенергією та спрощує внутрішній устрій технічного арсеналу. Відсутність проводів та прив'язки до точки живлення дозволяють застосовувати пневматичне обладнання на будь-яких об'єктах в будь-яких умовах. Злагоджений механізм пневматичного робочого інвентарю не схильний до швидкого зносу внаслідок попадання вологи і пилу і може працювати за будь-якої температури повітря.

Переваги ручного пневматичного інструменту:

  • економічність. Пневматичне обладнання працює на стислому повітрі та не потребує використання електроенергії. Купити пневмоінструмент в Україні можна недорого;
  • безпека. Автономність дозволяє працювати при високій вологості та на об'єктах з підвищеною пожежонебезпечністю;
  • ефективність та довговічність. Ручний пневматичний інструмент пропрацює багато років за інтенсивної експлуатації;
  • комфорт та зручність використання. Дані властивості забезпечується завдяки невеликій вазі та розміру.

Як функціонує інструмент для компресорів?

Від користувача не потрібні спеціальні навички. При високій потужності вони мало важать (позначається відсутність електродвигуна). Їхня компактність цінується при використанні у важкодоступних місцях.

В основі конструкції - пневматичний двигун, в якому енергія стисненого повітря перетворюється на механічну роботу поршневої машини. Від неї рух подається на редуктор, а потім на шпиндель.

Найчастіше пневмоінструменти - професійні. Так як вони розраховані на інтенсивну роботу, їх внутрішні деталі виготовлені з високоякісної сталі, з високими вимогами до точності виготовлення.

Продаж пневмоінструменту в Києві

Шукаєте, де купити набір пневмоінструменту відмінної якості? Наш інтернет-магазин Інструмент Центр – це ресурс, що дозволяє придбати пневматичну дриль із гарантією на кожен виріб за привабливою ціною з доставкою по всій Україні. Крім цього, ви зможете купити шуруповерт, гайковерт або болгарку, ножиці по металу або інший інструмент, що використовується для фарбування поверхонь, забивання цвяхів, заклепок.

Вгору