Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Електричні ланцюгові пилки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ланцюгові електропили

Ланцюгова електропила - це функціональний і досить зручний інструмент, який має безліч сфер застосування. Основний нюанс, що відрізняє електропили від садових бензопил, полягає в тому, що в таких установках як привод використовується потужний, високопродуктивний мотор. За своїх відмінних характеристик має компактні розміри. Має порівняно невелику вагу, це робить його мобільним та зручним для вирішення різних завдань. Серед переваг такого рішення, як електропилки по дереву, можна відзначити екологічність, тобто відсутність шкідливих вихлопів. Пристрій використовується не тільки лісорубами, що працюють на відкритих просторах, а й фахівцями з монтажу чия сфера діяльності у закритих приміщеннях. Відсутність вихлопних газів надає експлуатацію у замкнутому просторі. Купити електропилу ланцюгову в Україні недорого, можна на нашому сайті, що відрізняється універсальними характеристиками. Придатна для розчищення дерев, розпилювання дров, виконання будівельних та інших робіт.

Типи ланцюгових електропил

Електричні ланцюгові пилки можна розділити на дві категорії:

  • Побутові – потужність становить від 1 до 1,5 кВт, підходять для невеликих заміських ділянок чи домашніх майстерень;
  • Професійні - потужність варіюється від 2 до 2,5 кВт, призначені для застосування на будмайданчиках та деревообробних цехах.

Купівля електропили зі шнуром – варіант для локальної роботи, наприклад, у майстерні або за наявності гарного подовжувача. Головне, щоб довжини кабелю було достатньо.

Рекомендації щодо вибору

Конструктивно діляться розміщення електродвигуна, може розташовуватися поздовжньо чи поперечно. Поздовжнє розташування забезпечує балансування, такий вид пилки добре підходить для виконання будівельних робіт. Інструмент із поперечним розташуванням електромотора забезпечує винятково зручну роботу у вертикальному положенні. Більшість обладнано ланцюговим гальмом, що робить роботу безпечною. Системами автоматичного натягу ланцюга та змащення гарнітури. Ланцюги в електропилах застосовуються вузькопрофільні, що знижує вібрацію. З твердими породами дерева використовують ланцюги з твердосплавними напайками на зубі, наприклад титану. Залежно від сфери використання та майбутніх завдань вибирайте модель відповідної потужності. Відомі виробники користуються величезним попитом, повз запропонований асортимент, такі інструменти гарантують довговічність і перевірену надійність.

Де придбати професійну ланцюгову електричну пилку в Україні

Якщо Вам необхідно купити ланцюгову елекропилу, тоді можете звернутися безпосередньо в наш магазин. Або купити товар, що вас зацікавив, в інтернет-магазині – ціни на всі зразки однакові по всій Україні. Консультанти зможуть підібрати модель, відштовхуючись від необхідних вимог та оптимального співвідношення: ціна/продуктивність. Купити ел пилу ланцюгову у магазині Інструмент Центр — не тільки відмінний вибір, а ще й найвища якість, надійність, вигідні ціни.

Вгору