Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Краскопульти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електричні фарборозпилювачі розраховані на велику площу

Використання розпилювача фарби дає переваги, оскільки наносяться рівномірно, створюючи враження гладкої та бездоганної поверхні. Електричний пістолет-розпилювач економить час, забезпечує рівну та професійну обробку. Існує широкий вибір розпилювачів емульсійних фарб та фарб для цегляної кладки від провідних виробників.

Застосування фарборозпилювача

Підходить для фарбування будь-якої поверхні з обробкою, фарборозпилювач доступний з низьким та високим тиском. Підбирається під вашу роботу: низький тиск (HLVP) для професіоналів або недорогі моделі для разової роботи! Наносите плавними рухами вперед та назад.

Пістолет-розпилювач HVLP забезпечує прекрасну обробку поверхонь, що фарбуються. Він призначений для роботи з тонкими фарбами - морилка та ґрунтовка.

Працюєте з густішою фарбою? Є розпилювачі латексної фарби.

Шукайте моделі, які можна налаштувати для таких параметрів:

- швидкість

- Форма розпилення

- Швидке очищення та інші функції, що полегшують процес.

Як працює побутовий краскопульт

Електричний малярський пістолет містить двигун, який приводить у дію поршень, тим самим проеціруя фарбу на поверхню під певним тиском. Тиск залежить від потоку, що визначається потужністю моделі.

Надайте своєму будинку новий вигляд - купіть краскопульт у Києві

Бажаєте отримати відмінне лакофарбове покриття? Подумайте про фарборозпилювач. Розпорошуючи фарбу, ви отримуєте більший контроль, що дозволяє малювати в незручних місцях. Серед наших малярських пістолетів є моторизовані, які можуть працювати із матовою або шовковою фарбою. За рекордно короткі терміни за допомогою фарбопульта можна пофарбувати величезну площу, що є незаперечною перевагою інструменту.

Ці розпилювачі великого об'єму та низького тиску забезпечують гладку поверхню, скорочуючи витрату фарби. Моделі розпилювачів можуть бути портативні або стаціонарні:

- портативні варіанти - це велика гнучкість для невеликих проектів, наприклад, для малярних комодів;

- стаціонарні обприскувачі підходять для великих проектів, виконання яких забере більше часу.

Купити фарборозпилювач в Україні

Поширені розпилювачі фарби, які ви можете знайти в інтернеті - це безповітряні розпилювачі та розпилювачі з пневматичним приводом. Вони не капають із контейнера, ці розпилювачі використовуються, щоб надати стінам кімнати індивідуального вигляду, з самостійним нанесенням фарби. З їх допомогою можна фарбувати, фарбувати або покривати лаком. Абсолютно новий вид житлового простору виникає після натискання на спусковий гачок електричного фарбопульта.

Вгору