Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Шліфпапір і шліфувальні аркуші

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шліфпапір та шліфлисти
Шліфувальні стрічки та листи для шліфувальних машин вимагають більшої міцності в порівнянні зі звичайним листом наждакового паперу або шліфувальним диском і зроблені з матеріальною основою, щоб витримувати додаткову напругу, нагрівання та зношування при використанні у верстаті. Стрічкові шліфувальні машини використовують стрічки різної довжини та ширини, тому розуміння точного розміру вашого інструменту чи верстата є ключем до забезпечення безпечного робочого середовища. Шліфувальні листи зазвичай використовуються для вібраційних або орбітальних шліфувальних машин, бувають різних форм і розмірів в упаковках, щоб підходити до різних шліфувальних машин. Незалежно від того, чи потрібний вам лист без перфорації, а також форма листа, прямокутна, трикутна або дискова, в Інструмент Центрі ми надамо вам широкий спектр якості.
Як використовувати шліфувальний лист
Шліфувальні листи можна використовувати для ручного або механічного шліфування, якщо вони прикріплені до електроінструменту, наприклад орбітальної шліфувальної машини. Ручне шліфування робить матеріал, що шліфується легким. Шліфувальні листи встановлюються на електроінструмент для швидкого видалення плям, надання форми та вирівнювання дереву або для підготовки металевих поверхонь до фарбування.
Відмінні результати згладжування!
Для отримання відмінних результатів згладжування на дереві, металі, фарбі та штукатурці зверніть увагу на широкий вибір наждакового паперу, шліфувальних блоків, наждачного паперу, шліфувальних дисків тощо.
Для загального шліфування та обробки листи для попереднього ручного шліфування доступні в тонкому, сортованому, середньому і великому розмірі. Використовуйте вологий та сухий наждачний папір для водостійких покриттів та з низьким зерном для грубих робіт та вище для полірування.
Шліфпапір з оксидом алюмінію ідеально підходить для видалення фарби та іржі. Виберіть наждачний папір із оксиду алюмінію зеленого кольору для дерева, металу, шпаклівок, ґрунтовок та фарб. Для отримання високоякісного наждакового паперу із оксиду алюмінію промислової якості використовуйте жовтий наждачний папір із оксиду алюмінію. Блок для попереднього шліфування ідеально підходить для шліфування фасонних поверхонь, таких як фарба, дерево, штукатурка та метал, він гнучкий, багаторазовий та доступний з дрібним/середнім або середнім/великим зерном.
Для чого використовуються шліфлисти в листовому металі та лакофарбових покриттях?
Наждачний папір, скловолокно, абразивні губки та інші матеріали необхідні для видалення шарів лаку, ґрунтовки та поверхневої іржі. Абразивні матеріали вибираються з точки зору їх ефективності, від делікатних до міцних, які використовуються для очищення деталей автомобілів до так званих голих листових металів.
Абразиви використовуються для полірування шпаклівки та скловолокна, які використовуються як наповнювачі у разі нерівностей або дефектів на оригінальному кузові автомобіля.
Якщо ви виконуєте таку роботу як послугу або для себе, ознайомтеся з нашими пропозиціями. Тут ви знайдете все необхідне для професійних кузовних та фарбувальних робіт.
Навіщо використовуються абразивні матеріали при оновленні лакофарбового покриття?
Абразивні матеріали, але з делікатним ефектом, використовуються при оновленні лакофарбового покриття та видаленні подряпин. Полірувальні губки та інші делікатні матеріали використовуються для видалення верхнього шару лаку або для видалення шару лаку, що вивітрився.
Тут ви знайдете все необхідне для полірування фарби, видалення подряпин або нанесення професійних полірувальних паст.
Навіщо використовуються абразивні матеріали при ремонті автомобільних деталей?
Піскоструминна обробка часто застосовується при регенерації деталей. Він дозволяє очистити деталі та повернути їм початковий блиск. Так чинять із турбокомпресорами чи генераторами змінного струму. Якщо вам потрібні аксесуари для піскоструминної обробки - ознайомтеся з нашим каталогом.
У нас є все - серед десятків тисяч пропозицій ви знайдете полірувальні фільтри, полірувальні губки, шліфувальні тарілки, наждаковий папір будь-якої щільності, шліфувальні круги, абразивний фліс, полірувальні набори, шліфувальні диски, абразивні матеріали на липучці, абразивні диски д. дрилі, абразивні пасти, піскоструминне обладнання та багато іншого! Ми маємо абразивні матеріали для вологих і сухих робіт, як для ручного, так і для машинного використання. Ви обов'язково знайдете товари за найкращими цінами.

Вгору