Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Шнури розмічальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити розмічальні шнури

Крейдяна лінія – це інструмент, призначений для розмітки прямих ліній на підлозі, стінах, стелі та будівельних елементах. Для будь-якого будівельного майданчика, для ремонтних робіт, облицювання плиткою або фарбування. Шнури поміщені в алюмінієвий корпус, який захищає від пошкоджень.

Лінія для крейди, відома як відбивний шнур, є простим ручним інструментом, який складається з коробки, заповненої крейдовим порошком, з котушкою і мотузкою всередині.

Переваги розмічальних шнурів

  • Проведіть прямі лінії. Крейдяну лінію можна використовуватиме нанесення прямих і точних ліній на рівних, нерівних поверхнях у випадках, коли це недоцільно робити вручну. У будівництві прямі лінії можуть допомогти визначити поверхні, щоб ви могли робити точні розрізи, укладати плитку, розділяти поверхню.
  • Легко використати.
  • Нетоксичний. Більшість поповнень для крейди, представлених на ринку, нетоксичні, не роз'їдають, не дратують, не мають жодного іншого шкідливого впливу на шкіру. Ви можете носити рукавички, щоб не забруднити руки та нігті.
  • Краще, ніж ізоляційна стрічка. Хоча клейка стрічка допомагає зробити прямі лінії розмітки, її використання може бути марнотратним: потрібно зняти її та утилізувати після того, як закінчите. Також не виглядатиме акуратно, як тонка лінія крейди.

Розмічальний шнур — необхідний нанесення довгих прямих ліній з відривом, на поверхні об'єкта, щоб забезпечити точні орієнтири там, де використання лінійки чи інструменту із прямим краєм було б непрактичним. На кінці нитки посипаної крейдою знаходиться металевий гачок, який можна прикріпити до об'єкта на одному кінці, а потім намотати по поверхні і туго натягнути. Як тільки лінія крейдяної нитки виявиться в правильному положенні, її можна буде вищипати по центру, і натяг нитки змусить її повернутися вниз, створити крейдову лінію на поверхні об'єкта. Такі шнури часто зустрічаються для позначення ліній відносно плоских поверхнях. Використовуються в будівництві, столярних роботах для швидкого та ефективного маркування.

Як працюють заправки для крейдової лінії?

Порошкоподібна крейда у стрижнях для розмічального шнура заливається в резервуар для крейдової лінії. Коли лінія простягається через резервуар, струна покривається кольоровою крейдою.

Купити відбивний шнур

У нашому каталозі ви знайдете різні види розмічальних шнурів і лісок, які стануть у нагоді в будівництві, майстерні, гаражі. Ми пропонуємо шнури різної довжини із різних матеріалів. Крейдяна лінія стане в нагоді під час будівельних та монтажних робіт, дозволяючи точно відзначати прямі лінії на стінах, на підлозі. Виявлять себе на будівельному майданчику для попередніх вимірів та в домашньому саду для розмітки ділянок та запланованих клумб.

Вгору