Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Аератори для газону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аератори для газону

Охайний зелений лужок без купин, лисин, залишків засохлої трави - результат правильного догляду. Облагоджуючи територію, можна зіткнутися з такою проблемою, як погане зростання трави. Оптимальне вирішення проблеми - купити аератор для газону, або як його називають у народі "чесалку для трави". Він є грунтообробною машиною, призначеною для аерації газону. Аерація необхідна доступу кисню і вологи до коріння рослин, що сприятливо позначається зовнішньому вигляді газону.

Види аераторів для газону

Високотехнологічний аератор для газону дозволяє зробити рівні отвори у ґрунті з рівномірним видаленням верхнього шару. Такі дії необхідно проводити регулярно, щоб відкрити рослинам доступ до добрива та вологи. За принципом дії поділяють на:

  1. Вертикуттер – аератор для трави з оснащенням у вигляді ножів. Проробляє прорізи в ґрунті, тим самим відкриваючи коріння трави доступ для кисню і розрізаючи їх для більш інтенсивного зростання. Кращим місцем застосування цієї техніки вважається занедбаний газон, що в'яне. Вона допоможе повернути його до життя. Ножеві аератори для саду також здатні збирати мох, листя, шишки та жолуді.
  2. Скарифікатор - машина з робочим оснащенням у вигляді грабель. Служить для прочісування газону та видалення з його поверхні моху, бур'янів, сухої трави та листя. Внаслідок зростання та живлення трави ніщо не заважає, а поверхня газону виглядає естетично;

Перш ніж перейти до конкретних технічних характеристик, слід знати, що садові аератори діляться також за типом двигуна:

  1. Механічні. Такий вид скарифікаторів газону також називають ручним. Ручні аератори для ґрунту застосовні на ділянках з невеликою площею, або у віддалених місцях. Є барабаном з ручкою, деякі моделі оснащені коліщатками для зручності пересування.
  2. Бензиновий – стане в нагоді для догляду за газоном великої площі, де використання електричного аналога неможливе. Продуктивність може досягати кількох тисяч квадратних метрів за годину. Така модель підійде до роботи на території готельних комплексів, парків, міських масивів, футбольних полів.
  3. Електричний – для газону невеликій площі є ідеальним варіантом. Найчастіше його купують для приватного використання, коли потрібно доглядати присадибну територію, наприклад, котедж.

Рекомендації щодо правильного вибору аератора для газону

Перш ніж вибрати та купити аератор для газону в Києві та Україні, рекомендуємо визначити область його завдань. Від цього залежить оснащення, тип живлення та потужність двигуна, а також ціна. Якщо у вас невелика ділянка біля будинку, близько 300–800 кв. м., з переважно рівним ландшафтом - вибирайте побутові електричні машини. Електричний скарифікатор для газону набагато легший і дешевший за бензиновий. Він має потужність у межах 1-1.5 кВт із шириною косіння в 30-35 см. Але є суттєвий недолік – залежність від мережі. Коли на ділянці незручно працювати з подовжувачем – багато дерев та кущів, або окремі ділянки далеко від розетки, придивіться до акумуляторних аналогів. Вони дорожчі, але абсолютно мобільні. Для територій понад 500–1000 кв. м., у тому числі для професійної роботи, ми радимо купити скарифікатор для газону з паливним живленням. Бензинові моделі в 2-3 рази дорожчі і важчі за мережеві. Але вони не обмежені подовжувачем або часом роботи батареї. Крім того, на територіях понад 1-2 тис. кв. м. немає аналогів. Першорядну роль при виборі обладнання для аерації ґрунту грають такі його технічні характеристики:

  1. Для бензинових агрегатів істотним параметром є наявність приводу, який встановлюється на передні колеса. Він забезпечить легкість проходження машини за будь-яким типом ґрунту.
  2. Глибина обробки. Чим більший цей параметр, тим більше виходить глибина проколу ґрунту. Спиці проникають углиб землі, залишаючи у ній суттєві отвори.
  3. Наявність резервуара та його ємність. Що більше цей показник, то довше ви зможете працювати на ділянці. Все сміття буде зібрано в контейнер.
  4. Ширина обробки. Оптимальним вибором стане пристрій, який за один проїзд захоплює від 32 до 40 см ґрунту. Так ви швидко і максимально ефективно опрацюєте відразу всю ділянку.

Де можна купити аератор, скарифікатор для газону у Києві.

Виріб, що розглядається, неодмінно стане в нагоді для людей, які воліють доглянутий газон. При цьому на скарифікатор ціна знаходиться у прийнятному діапазоні. Зауважте, що в каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете товари виробництва популярних брендів. В інтернет-магазині Інструмент Центр ви завжди зможете вибрати скарифікатор та купити, що відповідає вашим вимогам та бюджету від найкращих вітчизняних та світових виробників. На весь асортимент техніки надається гарантія виробника.

Вгору