Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Ящики й сумки для інструментів

Купити ящики та сумки для інструментів

Ящик для інструментів допоможе швидко організувати, упорядкувати необхідні інструменти та аксесуари у майстерні. Ви можете швидко вибрати коробку, що підходить за розміром (в дюймах) та матеріалом. Роликові ящики мобільні, що підвищує зручність використання. Завдяки контейнерам, органайзерам, ви збережете порядок у майстерні, і кожному маленькому інструменту буде своє місце.

Порядок та зберігання – підкоріть хаос на робочому місці!

У майстерні легко навести безлад, особливо якщо в ній багато інструментів. Можна швидко з цим впоратися, діставшись предметів, зібраних у розділі «Ящики та сумки для інструментів» у магазині Інструмент Центр!

Інструменти для зберігання або спосіб тримати речі в порядку

Підтримка порядку безперечно покращує всі види діяльності, тому варто добре спланувати робоче місце та придбати відповідні аксесуари. Необхідні інструменти завжди під рукою, і ви заощадите час, необхідний для чищення та пошуку.

Ящик для інструментів - полегшить вашу роботу

Ящики діаметром 30–40 сантиметрів підходять для перенесення основних інструментів, а понад 50 см – для обладнання більшого розміру, наприклад, свердл. Для транспортування великих пристроїв ми рекомендуємо придбати візки для майстерень.

Після того, як ви вирішили, якого розміру має бути скринька для інструментів, перевірте матеріал, з якого він буде зроблений. Ви знайдете три типи ящиків для інструментів: пластикові (легкі, але не стійкі до навантаження та температури), металеві (важкі, але міцні) та алюмінієві, що поєднують у собі переваги пластику та металу, тобто легкість та довговічність.

Зручна сумка для інструментів

Сумки для інструментів стануть у нагоді для професіоналів, таких як електрики, сантехніки, і навіть для ІТ-фахівців. Це гарне рішення для перенесення невеликих і легких інструментів, таких як викрутки, молотки, ключі гайкові, плоскогубці та інші дрібні аксесуари.

На що варто звернути увагу при покупці? Насамперед, розмір. Непогано переконатися, що він має зручні ручки або ремінець (може бути регульованим), які зроблять його комфортним. Всі кишені, внутрішні стіни та застібки можуть бути неоціненними.

Є шкіряні сумки, які гарантують довговічність та міцність, є штучні матеріали – дешеві, але менш довговічні.

Валіза для інструментів

Якщо ви збираєтеся транспортувати або зберігати обладнання, чутливе до пошкоджень, наприклад, електронні компоненти, вимірювальні інструменти, кабелі, комп'ютери, музичне обладнання, такий варіант підійде. Завдяки оббивці з поролону, всі аксесуари всередині надійно закріплені. Якщо вас турбує вологість, використовуйте водонепроникні ящики для інструментів для захисту обладнання.

Ремінь слюсаря - інструменти завжди під рукою

Монтажний ремінь – це зручне місце для зберігання інструментів та приладдя. Його наявність значно спростить роботу. У вас завжди під рукою будуть усі необхідні інструменти. З поясом для інструментів не доведеться щоразу тягнутися до коробки. Якщо ви зацікавлені в покупці монтажного ременя, ви повинні знати, що немає такого, який суворо прив'язаний до певної професії або адаптований до конкретних аксесуарів. Враховуючи потреби, виберіть ремінь, який буде зручним. Існують основні типи: універсальний ремінь, пояс електрика, будівельника, тесляра, лікаря.

Міцні візки для майстерень

Популярні алюмінієві візки, які одночасно міцні та легкі. Інший аспект – їхня функціональність. Вибираючи візки для майстерень, переконайтеся, що в них достатньо місця та ящиків, щоб підтримувати порядок на робочому місці.

Інструмент Центр - інструменти та аксесуари для професіоналів

В асортименті нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне для організації робочого простору. Вибирайте найкращі ящики та сумки для інструментів, візки для майстерень, монтажні ремені та дошки для інструментів, насолоджуйтесь порядком!

Вгору