Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Підмітальні машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підмітальні машини: чистота в темпі ходьби

При прибиранні приміщень залишайте мітлу стояти і змінюйте її на підмітальні машини. Ці безкомпромісні засоби для чистоти надійно збирають великий бруд і прості у користуванні.

Що таке підмітальні машини та чим вони корисні?

Підмітальні машини являють собою функціональну комбінацію щіток, що обертаються, які переміщують грубий і дрібний бруд за допомогою обертального руху і її розташування в збірний контейнер. Залежно від версії також є всмоктувальний пристрій, який робить очищення ще ретельнішим.

Оскільки машини мають велику функціональну ширину і працюють автоматично, все, що вам потрібно для промислового прибирання, - це спрямовувати машину впорядкованими доріжками по підлозі залу або за її межами.

Які переваги підмітальних машин?

Великі площі можна прибирати ефективно та результативно, різні поверхні не становлять проблеми для підмітально-прибиральних машин, а зовнішні поверхні, зокрема, очищаються від бруду.

Обертання щіток ефективно від бруду, для якого типове ручне обладнання занадто слабке, а очищувачі під високим тиском – не найефективніший вибір. Підмітальні машини здатні прибирати:

  • Сухе та вологе листя, а також зелене листя на вулиці
  • Банки для напоїв, папір або аналогічні громіздкі предмети, що впали поряд зі сміттєвими баками.
  • Дрібний пил, який не можна піднімати.

Пристрої наших провідних брендів, таких як STIHL або Stiga, працюють безшумно та дуже маневрено. Якщо модель оснащена всмоктувальним пристроєм, то вона значно ширша за класичний пилосос. Це дозволяє цілеспрямовано збирати навіть громіздкі предмети, не порушуючи функціональність машини.

Або, простіше кажучи: підмітальні машини більш універсальні та ефективні, ніж щітки, менш складні, ніж миття високого тиску, і можуть набагато ширше використовуватися в приміщеннях компанії, ніж пилососи.

Яку підмітальну машину використовувати для якихось поверхонь?

Більшість нашого асортименту призначена для твердих підлог всередині та зовні приміщень. Детальну інформацію можна знайти у відповідному технічному паспорті.

У вас є вибір між ручним та моторизованим варіантами, а також деякі спеціальні опції для швидкого проміжного очищення:

  • Електрична мітла: Моторизований апгрейд домашньої класики. Компактний та ефективний для невеликих інтер'єрів та килимів.
  • Класичні підмітальні машини: чим більша площа твердої підлоги, яку потрібно підмітати в приміщенні або на вулиці, тим потужнішим повинен бути двигун пристрою. Версії з ручним керуванням достатньо для обробки невеликих ділянок та меншої кількості бруду.
  • Пилососи: вони ретельно очищають, а також особливо підходять для площ та приміщень з великою кількістю пилу на підлозі.

Що потрібно враховувати при виборі підмітально-прибиральної машини?

Крім основного типу машини та вибору між ручною або моторизованою версією важливі такі фактори:

  1. Ширина захоплення в залежності від кількості, розташування та конструкції щіток
  2. Можлива швидкість роботи або ходьби при оптимальному очищенні
  3. Продуктивність підмітання за годину залежно від моторизації, ширини підмітання, кількості щіток тощо.

У той час, як компактні ручні підмітальні машини особливо економічні і завжди готові до використання, моторизовані версії незамінні для великих площ. У той же час більш вузькі ручні машини ідеально підходять, наприклад, для очищення вузьких проходів на складі та легкого маневрування.

Чи обов'язково дотримуватись інструкцій з догляду за підмітально-прибиральними машинами?

Щітки, що обертаються, можна використовувати на більшості, але, звичайно, не на всіх підлогах. Більш детальну інформацію завжди можна знайти в інструкції з експлуатації виробника. Спеціальні засоби для чищення не потрібні. Але слід стежити, щоб кисті були у ідеальному стані.

Вгору