Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Інструмент універсальний Multi-Tool

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Придбати інструмент універсальний Multi-Tool

Багатофункціональні інструменти складаються з декількох і навіть десятка лез, викруток, напилків, плоскогубців і бувають з додатковим ліхтариком. Multi-Tool відрізняються універсальністю використання, вони підходять для ручних інструментів, де користувач має обмежений простір для зберігання багатьох моделей.

Як вибрати мультитул

Вибір багатофункціонального інструменту може бути складним, але, по суті, це проста концепція. Потрібно кілька інструментів у будь-який момент часу та у будь-якому просторі. З'єднуємо їх разом в одному продукті та економимо кілька кроків, часу, місця та ваги. Отримуємо багатофункціональність, кілька інструментів в одному елементі. У цьому, за загальним визнанням, широкого визначення є багато продуктів. Однак для більшості універсальний інструмент - це набір плоскогубців з різними функціями, що так чи інакше вбудовані в ручки. Умілі люди протягом всієї історії людства об'єднували свої інструменти для простоти та зручності.

Типи мультиінструментів

У стилі брелока. Вони зменшені в розмірах, щоб непомітно вміститися у невеликій брелоку. Непомітно, тобто доти, доки користувачеві не знадобиться одна з функцій. Зіткнувшись з одним із безлічі повсякденних завдань, у користувача буде готовий інструмент, настільки ж зручний, як і ключі. Будучи в малому розмірі, вони найкраще підходять для невеликих повсякденних завдань.

Універсальні повнорозмірні. Це основна частина категорії. Під цей критерій попадає більшість мультиінструментів на ринку. Розрізняються за якістю виготовлення, вартістю, характеристиками та способом перенесення. Можуть виконувати широкий спектр великих завдань, ніж моделі брелків, оскільки їх велика конструкція дозволяє їм витримувати інтенсивне використання.

Багатофункціональні інструменти спеціального призначення. Пропонують типові функції (плоскогубці, леза, драйвери), а потім додають інструменти, які будуть цікаві певній групі користувачів. Пропозиції у цій категорії по-різному орієнтовані на власників авто, спеціалістів з ремонту, електриків та інших осіб. Деякі трохи дорожчі і зручніші, ніж інструменти загального призначення.

Як вибрати один Multi-Tool

Наскільки "зручно" ви охарактеризуєте себе? Біжіть у ремонтну майстерню за кожною лампочкою, що перегоріла, в машині? Або зіштовхуєтеся зі зламаною сушаркою для білизни і трохи копаєтесь, щоб побачити, чи немає пошкоджень? Якщо ви потрапляєте в останню категорію, спочатку розгляньте повнорозмірний багатофункціональний інструмент. Будь-який із цієї категорії впорається з багатьма саморобними ремонтами авто та побуту.

Для великих завдань потрібні спеціальні інструменти. Мультитули по суті обмежені своїм статусом «майстер на всі руки».

Якщо раді шукати допомоги ззовні у разі неминучих механічних несправностей, рекомендуємо розглянути можливість використання кишенькового мультитула. Крихітний інструмент на зв'язці ключів знайде щоденне застосування. Вибираєте повнорозмірний варіант, подумайте, як часто і де його носитимете.

Купити мультитул онлайн

Купуючи мультиінструмент, враховуйте сторонні особливості. Багато моделей, у яких є насадки для біт та вбудовані насадки для викруток, здаються необхідними. Враховувати ціну на мультиінструмент. Частково це включає розгляд довговічності та вартості заміни. Ви організовані та рідко втрачаєте дрібні особисті речі, можете виправдати дорогий інструмент та розраховувати на те, що він реалізує свою цінність протягом тривалого часу.

Вгору