Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Паяльники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Паяльники
Що таке паяльник?
Паяльник - це ручний інструмент, який розплавляє припій, щоб можна було з'єднати два шматки металу, які використовуються для сантехнічних та електромонтажних робіт. Вони мають металевий наконечник із підігрівом та ізольовану ручку. Доступні акумулятор і пристрій, що працює від мережі, часто використовуються сантехніками для паяння мідних труб. Інші застосування включають зрощення електричних проводів та встановлення металевих водостоків.
Паяльник, з шнуром живлення і розеткою, складається з ручки, з'єднаної з металевою трубкою. Ця захисна трубка містить резистивний нагрівальний елемент, який використовується для нагріву паяльника жала. Метою паяння є створення міцного електричного з'єднання на друкованій платі чи іншому електронному пристрої. При потужності від 20 до 75 Вт прості паяльники можуть нагріватися до температур від 380°C до 460°C, який розплавляє припій при температурі від 150 до 200°C.
Види паяльника
Доступно безліч різних типів паяльного обладнання та комплектів, починаючи від основних фіксованих інструментів та закінчуючи широким спектром змінних надбудов, додаткових пристроїв та приладдя.
• Електричний: жало нагрівається електрикою.
• Термоповітряний - поверхня, що обробляється, нагрівається під впливом тонкого струменя гарячого повітря.
• Дуговий- нагрівання робочого елемента нагрівається під дією дуги між наконечником та електродом усередині паяльника.
• Апарати газового зварювання – це газові пальники.
• Інфрачервоні паяльні станції: зварювання відбувається за допомогою інфрачервоного випромінювання.
5 функцій, які мають бути присутніми в паяльнику
Під час пошуку вибору слід враховувати наступне:
• Контроль температури: це хороша функція, тому що різні паяльні роботи потребують різної температури заліза.
• Потужність: слід підібрати паяльник потужністю щонайменше 30 Вт. З низькою потужністю довше нагріваються і не витримують постійної температури.
• Сумісність наконечників: наконечники мають бути змінними. Існують насадки різного розміру будь-яких типів робіт. Купуючи паяльник, слід враховувати ціну жала. Деякі паяльники сумісні лише з жалами тієї ж марки.
• Підставка: важливо, щоб під час роботи було щось, де можна розмістити гарячий паяльник.
• Застосування: Залежно від завдання та від того, як часто ви будете використовувати паяльник, слід шукати різні функції.
Купити паяльник для пластикових труб
Якщо виникли труднощі з вибором, ви можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть порівняти та вибрати паяльник, необхідний для бізнесу або домашнього використання. Так і для паяння мікросхем, ремонту телефонів, ноутбуків та інших електронних пристроїв.

Вгору