Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Тельфери, лебідки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тельфери та лебідки

Тельфери – це особливий тип витягів з електричним приводом. Вони використовуються сталеві троси, а не звичайні ланцюги, такі як на стандартних електричних. Електроталь є там, де потрібне важке підйомне обладнання: ливарні заводи, великі фабрики та виробничі підприємства. Електрична лебідка складається з електродвигуна, який обертає барабан через шестерню, що, намотує трос.

Чому вибирають канатний підйомник?

Тельфер найбільше підходить для підйомних робіт у важких умовах. Це з тим, що правильний трос може піднімати більш важкі вантажі проти ланцюговими лебідками. Крім того, при перевантаженні або ударному навантаженні сталеві канати навряд чи одразу скинуть вантаж. Або канат виходить з ладу, оскільки він складається з безлічі дротів та пасм, і малоймовірно, що всі порвуться відразу. При використанні ланцюгової талі, якщо розірветься лише одна ланка ланцюга, підйомник відразу вийде з ладу, і вантаж впаде.

Типи талей електричних

  • Стаціонарні електричні талі прикріплені до однієї точки на консолі і не можуть переміщатися нею, призначені тільки для підйому вантажів. Цей пристрій підходить для використання в автомайстернях.
  • Тельфери мобільні не прикріплені до нерухомої опори, можуть переміщатися нею. За допомогою підйомника можна не тільки піднімати вантаж на потрібну висоту, а й переміщати його з однієї частини приміщення до іншої. Відмінний варіант для великого виробничого підприємства або ремонтної майстерні, коли необхідно швидко перемістити великий вантаж із одного робочого майданчика на інший.

Якщо ви хочете купити електричну лебідку, ціна якої відповідає якості, слід знати характеристики пристрою.

На що слід звернути увагу під час вибору талі?

При виборі електроталі особливу увагу слід приділяти певним властивостям. Насамперед, це вантажопідйомність. Вибираючи витяг для цього параметра, необхідно враховувати максимальну вагу, яку хочете підняти за допомогою тельфера. Якщо правильно підійдете до цього вибору, не доведеться багато платити за електрику. Наступний параметр – висота підйому вантажу. Для більшої висоти слід брати вантажний ланцюг більшого розміру.

Компактна електрична таль загального призначення 240/220 В підходить для всіх видів підйомних робіт. Простота установки, конструкція кабелю легко замінюється. Тельфери Sturm поставляються із спеціальними затискачами для кріплення балок простого перерізу.

Як вибрати електричний тельфер?

Де використовується тельфер кран: усередині або зовні – для другого варіанта знадобиться машина із захистом від перегріву, спеки, дощу та снігу, а саме від корозії. Потужність двигуна може становити 220, 360 або 500 Вт, а максимальна підйомна вага мобільної лебідки становить близько однієї тонни.

Якщо потрібний механізм для переміщення вантажів по горизонталі або вертикалі у просторі, достатньо моделі навантаження. Плануються монтажні роботи, при яких конструкція повинна утримуватися на висоті, будуть потрібні ефективніші канатні дороги. Потрібно уважно враховувати такі особливості:

  • Максимальне завантаження;
  • Висота та швидкість підйому;
  • Довжина кабеля;
  • Надійність гальмівної системи;
  • Споживана потужність та енергія.

Пристрій може бути оснащений різними типами кріплення: мобільним, стаціонарним, на візку чи монорейці. Сучасне підйомне обладнання ретельно спроектовано для забезпечення безпечної та ефективної роботи у спеціально створених середовищах та у ретельно контрольованих умовах. Переміщення важких вантажів більше не вважається надзвичайно небезпечним процесом завдяки неухильному дотриманню стандартів безпеки.

Вгору