Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Спеціалізований акумуляторний інструмент

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Спеціалізований акумуляторний інструмент

Якщо потрібний вузьконаправлений акумуляторний інструмент, а також гнучкість, портативність, що забезпечуються бездротовою конструкцією з батарейним живленням, Інструмент Центр – ваш найкращий вибір. Унікальна робота, така як зміцнення литого бетону, виготовлення деталей з листового металу з індивідуальною перфорацією або огляд неможливого простору, передбачає використання спеціалізованого інструменту. Інструмент Центр – це рішення покупки в одному місці, за різну вартість та великий асортимент.

Бувають випадки, коли інструменти мають категорію, яка недостатньо широка, щоб ми могли дати їм окреме місце. Вони належать до категорії спеціалізованих акумуляторних електроінструментів.

До спеціалізованих акумуляторних інструментів належать такі продукти, як:

  • Акумуляторні вентилятори. Забезпечте циркуляцію повітря або охолодження на будмайданчиках будь-якої пори року.
  • Акумуляторна кавоварка. Отримайте ідеальний напій на будь-якому робочому майданчику з літій-іонною кавоваркою Makita.
  • Акумуляторний заклепувальний пістолет. Акуратно витягуйте заклепки за допомогою акумуляторного пістолета.
  • Акумуляторний прес штампувальний. Використовуйте для створення отворів у заготовках із алюмінію або міді, нержавіючої та вуглецевої сталі.
  • Акумуляторний різьбяр шпильок. Спеціальний інструмент для нарізування стрижня з різьбленням. Зручний у використанні для різання прутка на місці або землі.
  • Акумуляторна прочищувальна машина. Це бездротове рішення для очищення дренажів із меншими установками.
  • Акумуляторний вакуумний насос. Видаляє повітря з трубок холодоагенту для створення вакууму перед заправкою.
  • Акумулятор холодильник. Відмінне рішення для охолодження або нагрівання напоїв/їди, де б ви не знаходилися!
  • Заправний акумуляторний пістолет для олії. Шукаєте найшвидший спосіб забезпечити належне змащення обладнання у вашій майстерні, на виробничому підприємстві? Спробуйте акумуляторний шприц для мастила.

Категорія спеціалізований акумуляторний інструмент унікальна і показує, які інструменти часто заповнюють необхідні прогалини. Вони виконують спеціалізовані завдання, які не під силу жодним іншим акумуляторним інструментам. В результаті часто заощаджують час та гроші професіоналів, які їх використовують.

З правильним спеціальним електроінструментом ви виконуєте роботу швидше, з меншими труднощами, ніж завдання з неправильним обладнанням.

Залиште шнури в минулому завдяки найкращому в Україні асортименту акумуляторних інструментів, що продається прямо тут, в інтернет-магазині Інструмент Центр.

Вгору