Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Керуюча автоматика

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити керуючу автоматику

Існує безліч резервних програм, в яких автоматичне перемикання має важливе значення. Ми в компанії Інструмент Центр розуміємо життєво необхідну роль, яку вони відіграють у багатьох сферах, промисловості, офісах чи лікарнях. Механізм автоматичного перемикання забезпечує надійне аварійне живлення без необхідності втручання. Ми поставляємо широкий асортимент 3-х та 4-х полюсних автоматичних перемикачів (АВР) від 25 до 3200 А для додатків, де потрібне вторинне резервне джерело аварійного живлення. У невдалій ситуації втрати потужності наші панелі ATS працюють разом із дизельними генераторами, щоб допомогти захистити електропостачання при збоях в електромережі, а потім знову перемикається на живлення від мережі, коли він оживає. Панелі автоматичного увімкнення резерву потрібні, коли потрібне безперервне безперебійне електроживлення.

Панелі керування

Якими б не були вимоги до електроживлення, ми можемо надати систему керування, яка дозволить оптимізувати продуктивність генераторної установки та надати повний контроль.

Всі пропоновані панелі керування компактні, універсальні та прості в експлуатації. Удосконалені звичайним дизайном для всієї лінійки, що спрощує монтаж.

Для більш складних вимог до харчування наша команда може запропонувати розробку та виробництво індивідуальних систем управління, що відповідають індивідуальним потребам, незалежно від складності.

Про параметри

Як і всі елементи керування генератором, стандартні та нестандартні пристрої контролюють усі аспекти функцій, щоб забезпечити постійну підтримку оптимального струму, напруги, тиску та температури за допомогою вбудованих візуальних дисплеїв, датчиків та вимірювачів для кожного параметра. Панелі керування можуть включати: безперервні цифрові зчитування, РК-екрани з великими символами, дисплеї із зазначенням часу роботи, датчиками тиску мастила та температури води, заданими значеннями та параметрами користувацьких повідомлень, можливості віддаленого та локального запуску/зупинки та, звичайно ж, можливості відключення . Кожен параметр налаштований із сигналами тривоги та вимкненнями, якщо система виявить проблему, щоб запобігти пошкодженню обладнання.

Купити блоки керуючої автоматики для генераторів онлайн

Інструмент Центр пропонує повний спектр панелей та контролерів для дизельних та бензинових генераторів. Ми можемо підібрати панель керування, яка підходить для ваших станцій. Наша досвідчена команда підбирає найбільш підходящу та обладнану панель управління для кожного генератора, ми пропонуємо варіанти модернізації для задоволення індивідуальних вимог.

Вгору