Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Кліщі нютувальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручні заклепувальні ключі

Це ручний пристрій для з'єднання металевих частин між собою або з елементами із пластику за допомогою металевих глухих заклепок. Є для бічних клепок, де інструмент розміщується елементу, що паралельно з'єднується, або передній - перпендикулярно місцю з'єднання. Перевага цього клепального інструменту – можливість з'єднання у важкодоступних місцях, наприклад, у ніші.

Для великомасштабних робіт з глухими або заклепками, що «виштовхують», такими як прикріплення номерних знаків, клепка листового металу, механічний заклепочник перевершує ручний. Ці зручні електроінструменти з батарейним живленням та пневматичним приводом можна використовувати із заклепками з нержавіючої сталі, пластику та алюмінію.

Ергономічні та міцні ручні заклепувальні інструменти

У нас ви знайдете міцні та ергономічні ручні пристрої для глухих заклепок, розроблені для професіоналів. Вони виготовлені із сталі. Клепальні інструменти мають зручні фігурні ручки, в основному зроблені із пластику, а також фіксуючі затискачі та запірний механізм. Вага кожної моделі варіюється від 480 до 746 г.

Для глухих заклепок

В асортименті є ручні заклепувальні інструменти для глухих заклепок, гайок та універсальні, які впораються з ними обома. До першої категорії входять моделі з наступним спектром застосування:

  • Клепальний варіант для встановлення заклепок з алюмінію, міді, сталі та нержавіючої сталі (діаметри: 2,4 мм, 3 мм та 4 мм) та алюмінієвих діаметром 5 мм;
  • Клепальні інструменти для встановлення глухих заклепок з алюмінію, міді, сталі та нержавіючої сталі (діаметри: 3,2 мм, 4 мм та 4,8 мм).
  • Ми продаємо ручний заклепочник для пластикових заклепок. До складу входять два затискачі: 2,4-3,0 мм та 4,0 мм.

Клепальні інструменти для заклепувальних гайок та універсальні заклепувальні інструменти

В інтернет-магазині Інструмент Центр ви знайдете ручний інструмент для заклепок та гайок із системою швидкої заміни. Швидка зміна носика дозволяє використовувати прилад для заклепувальних гайок розміром від M3 до M8.

Кріплення елементів, навіть з тонкими стінками, не повинно бути складним - бічний клепальник тут чудово впорається зі своїм завданням. Завдяки багатопозиційній головці можна легко дістатися до затишних куточків та тріщин. Заклепочник має невеликі розміри, його можна брати із собою всюди. Сталеві та алюмінієві заклепки, що використовуються тут, мають різні розміри. Пропонуються торцеві клепальні машини, які добре зарекомендували себе у будівельній галузі. Тут можемо застосовувати заклепки з алюмінію, сталі, нержавіючої сталі та міді. Також можна знайти заклепки та заклепувальні гайки різних розмірів із міцних матеріалів, які підходять для з'єднання двох елементів. Завдяки заклепочнику всі роботи виконуватимуться набагато швидше.

Вгору