Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Будівельні вібратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівельні вібратори
Бетонні вібратори: безпечне та надійне ущільнення ґрунту
Багато інструментів та допоміжних засобів необхідні сьогодні на будівельних майданчиках. Будівельні витяги використовуються для легкого транспортування матеріалів, будівельні нагрівачі збільшують час, протягом якого можна виконувати будівельні роботи, а бетонні вібратори, бетонні ущільнювачі використовуються для ущільнення. Бетонні вібратори сконструйовані таким чином, що за допомогою їх можна надійно ущільнювати свіжий бетон. Для цього внутрішні вібратори працюють із сильними вібраціями. Вони також відомі як імерсійні шейкери. Завдяки своїй функції вони використовуються не тільки на великих будівлях, а й зарекомендували себе у приватному секторі. Тут, наприклад, вони використовуються для зовнішніх будівельних робіт і особливо міцні для цієї мети. Ви можете знайти вібратори на сайті Інструмент Центр, бетонні вібратори для ваших потреб.
Як влаштовані бетонні вібратори?
Існують бетонні вібратори в різних варіантах обладнання, а це означає, що є відмінності у конструкції. Одним із найважливіших елементів є приводний двигун. Залежно від моделі тут можуть використовуватись електричні двигуни та двигуни внутрішнього згоряння, а також стиснене повітря та гідравлічний привід. Також є гнучкий приводний вал. Це може бути різна довжина. Наприкінці цього приводного валу можна знайти глибинний вібратор. Глибинний вібратор містить маховик. Це також відомий як дисбаланс. Через цей маховик механічна вібрація перетворюється на вібрацію, необхідну для бетонних і глибинних вібраторів.
Як бетон ущільнюється?
Як тільки глибинний вібратор поринає в бетон, вібрації специфічно передаються бетону. Це дозволяє стискати його. Захоплене повітря може вийти з бетону. В області вібраторів для бетону розрізняють внутрішні вібратори та зовнішні вібратори. Залежно від конструкції та області застосування машини бувають різних розмірів. Пропоновані глибинні вібратори відрізняються, з одного боку, довжиною, в якій вони виготовлені, а з іншого боку різними діаметрами. Довжина варіюється від 30 до 60 див.
Бетонний вібратор для найкращих властивостей бетону
Бетонний вібратор проникає у свіжоукладений бетон і, залежно від типу вібратора, підвищує плинність бетону за рахунок високочастотних вібрацій або рикошетних ударів. Ця процедура забезпечує вихід захопленого повітря із маси. Вібратор містить масу, що передає вібрації на бетон, коли починається механічна вібрація. Виникаючі вібрації передаються на бетон за рахунок обертання неврівноваженої маси або валу у вібраторі.
Бетонні вібратори для вашого будівельного майданчика
Вібратори для бетону готують бетон, як випливає з назви, зсередини. Ці глибинні вібратори є важливою частиною устаткування будівельних майданчиках. Вони складаються з приводного двигуна, приводного валу та вібратора та ущільнюють свіжий бетон із високочастотними внутрішніми вібраціями.
Високочастотний глибинний вібратор є вібратором для бетону високого класу і підходить для особливо важких умов експлуатації та високих вимог до поверхні бетону при вертикальному бетонуванні. Таким чином досягається більше ущільнення з відповідною найкращою якістю поверхні.
Компетентні консультації фахівців Інструмент Центр
У нашому асортименті ви знайдете ряд високоякісних вібраторів для бетону, ми будемо раді повідомити вас про їх властивості, щоб надати професійну підтримку у виборі відповідного робочого пристрою. Всі аксесуари та оригінальні запчастини доступні для забезпечення довготривалої працездатності машини. Дозвольте нашій професійній службі підтримки клієнтів повідомити про технологію, обслуговування, догляд та експлуатацію наших бетонних вібраторів. Ми є вашою контактною особою, коли справа доходить до ремонту. Якщо у вас велика кількість вантажів, можемо зробити вигідну транспортну пропозицію.

Вгору