Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Гігрометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Датчики вологості

Вологоміри використовуються для вимірювання кількості води у зразку матеріалу. Цей вимір дозволяє користувачеві визначити, чи рівні вологості відповідними або необхідно внести коригування.

Зокрема, інспектори власності можуть прагнути визначити рівні вологості через ризик ушкодження, пов'язаного із вогкістю. Виробники меблів, що хочуть забезпечити найкращу якість, можуть використовувати альтернативні варіанти.

Вологоміри зазвичай оснащені цифровими екранами, які дозволяють швидко знімати показання. Вони можуть вказувати на наявність деякої невідповідності рівня вологості по відношенню до заздалегідь визначеної межі.

Вимірники вологості можуть застосовуватись для оцінки матеріалів, у тому числі:

  • Деревина
  • Гіпсокартон
  • Папір

Надмірна вологість може призвести до погіршення якості матеріалу, тому важливо знімати показання лічильника. Вимірники вологості є незамінними інструментами для професіоналів, які займаються обслуговуванням власності, деревним паливом та установкою печей, і це лише кілька поширених застосувань.

Навіщо потрібні вологоміри?

Важливим є раннє виявлення пошкоджень, викликаних вологою або водою. Вимірювачі допомагають запобігти зростанню цвілі і структурних пошкоджень, ремонту дорогого і може завдати шкоди здоров'ю і безпеці.

Існує дві основні категорії: штирьового типу та без штифта. Обидва портативні і на передній панелі є екран для відображення показань. Лічильники доступні в цифровому вигляді з РК-дисплеєм з підсвічуванням або, альтернативно, в аналоговій версії зі стрілковою шкалою. Оскільки лічильники працюють трохи по-різному, вибір найкращого для конкретної роботи залежить від застосування та навколишнього середовища.

Вимірювач вологості штифтового типу

Вологомір штифтового типу вимірює електричний опір між двома точками. Штирьові вологоміри мають пару гострих металевих штифтів у верхній частині пристрою. Після того, як металеві штирі вставлені в матеріал між двома шипами проходить невеликий електричний струм. Вода чи волога є хорошими провідниками, тому що вище вміст вологи, то нижче значення опору. Вимір конвертується в % MC (вміст вологи) у матеріалі.

Безштирьовий вимірювач вологості

Працює, визначаючи, як форми хвилі впливає присутність вологи у матеріалі. Вимірник, що не руйнує, найкраще працює на плоскій поверхні. Розумна внутрішня схема генерує сигнал, який надсилається через чутливу область на задній панелі пристрою. Сигнал випромінюється як електромагнітних хвиль. Зміст вологи можна перетворити на масштабований формат, щоб забезпечити показання.

Вгору