Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Рукоятки та подовжувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити рукоятки та подовжувачі

У магазині Інструмент Центр широкий асортимент професійних товарів з розділу конектори та подовжувачі. Подумайте про професійне обладнання для вашої майстерні. Вибираючи з багатьох категорій: подовжувачі шпинделя, гнучкі подовжувачі, універсальні шарніри, всі вони покриваються довічною гарантією виробника.

Тріскачки - зручна форма торцевих ключів. Замість труб і біт можна застосувати ручні та пневматичні тріскачки. Проте специфіка цього кошти який завжди полегшує роботу. Пряма тріскачка дозволяє зручно відкручувати і затягувати гвинти. Іноді вигнута тріскачка забезпечує доступ до певних місць, з додатком сили, ви можете навіть перемістити застрялу гайку.

Ключ до механізму храповика призначений для різних типів гвинтів, має різні розміри. Вони добре працюють при складанні та затребувані в автомобільній промисловості. У них виробники використовують низку цікавих рішень, завдяки яким експлуатація стає зручнішою та простішою. Цікавою особливістю, доступною на деяких моделях ключів з механізмом хропіння, є механізм перемикання, з ним можна виконувати дії, не повертаючи ключ. Варто вибрати інструмент, оснащений кільцем із хромованадієвої сталі – такий варіант буде довговічним. Якісні ключі з храповим механізмом повинні відрізнятися високою твердістю, максимальним моментом, що крутить, і відповідністю стандарту DIN-ISO.

Як вибрати ручку?

При виборі храповика важливий розмір головок. Він представляє інструмент розміром дюйм: ½, ¼ 3/8 або дюйма є стандартним. Завдяки додатковим насадкам можна переходити від більших до менших, завжди зручніше купити храповик, який буде максимально функціональним та без додаткових аксесуарів. Сам собою розмір не вирішує всіх проблем, адже інструменти відрізняються один від одного. Зверніть увагу на ергономічність та обробку ручки, чи не буде вона ковзати?

Фахівці неодмінно розглянуть питання про придбання пневматичної тріскачки - звичайно, дорожчий, ніж ручний. Але швидкою та міцною, а тому затребуваною там, де багато роботи. Варто відзначити варіанти таких інструментів як телескопічні та шарнірні тріскачки. Така тріскачка з шарнірно-зчленованою рамою, універсальна. Краще віддавати перевагу перевіреним брендам при виборі, щоб у майбутньому не платити двічі.

Вгору