Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Скоби для степлера

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Скоби та цвяхи для степлера

Високоякісні дужки та цвяхи для степлера можна використовувати у різних областях. Це стосується кріпильного паперу, текстилю, оббивки, брезента, полотна, толю, дерев'яних дощок, рейок або задніх стінок меблів. Щоб забезпечити необхідну кількість скоб та уникнути їх швидкого виснаження, ми пропонуємо набори скоб та цвяхів для степлерів у практичних великих упаковках.

Підходить для всіх поширених моделей степлерів

Скоби з тонкого дроту (тип 53) та сталевий (тип 55) бувають різної ширини та довжини: 6-25 мм. Цвяхи з головкою типу 47 мають довжину від 10 до 32 мм. Для максимальної стабільності та корозійної стійкості вони виготовлені із міцної сталі з цинковим покриттям. Підходять для ручних, електричних, пневматичних або молоткових степлерів.

Просто скоба – розумна альтернатива

На відміну від трудомісткого з'єднання за допомогою шурупів, клею та щодо небезпечного забивання невеликих цвяхів, використання степлера є гарантією швидкого, легкого виконання роботи. Степлер дозволяє виконувати безліч хобі, домашніх та ремісничих завдань без спеціальних знань.

Скоби та цвяхи для степлера - ідеальний вибір для прикріплення нової оббивки до старих меблів, для прикріплення та розтягування фольги, щоб уникнути перегинів. Зшивання скоб - це операція, що забезпечує точність, вона виконується однією рукою, завдяки чому ви можете утримувати тканину або розтягувати брезент іншою рукою. Степлер одразу готовий до використання, що робить його незамінним інструментом для різних ремонтних, декоративних та домашніх робіт, а також для зручного кріплення карнизів та плінтусів. Набір скоб гарантує надійний запас кріплення для різних конструкцій та застосувань.

Скоби чи цвяхи? Все залежить від специфікації задачі

Використовуйте якісні кріплення, щоб гарантовано отримати добрий результат.

Скоби типу 53 та типу 55 (довжина: 6-25 мм)

Використання степлера є найкращим вибором для з'єднання різних матеріалів та предметів. Інструмент Центр пропонує скоби з високоміцної сталі завдовжки від 6 до 25 мм і залежно від типу шириною від 6 до 11,4 мм. Вирішальним чинником буде тип матеріалу, який забивається сполучний елемент. Щоб отримати міцне з'єднання, необхідно зробити поглиблення не менше ніж на 2/3 довжини вертикальної скоби в основному матеріалі. Під час роботи з деревом рекомендується повністю зачепити скобу. Подвійне кріплення та широкий з'єднувач забезпечують стабільне кріплення матеріалу до основи. При правильному виготовленні дужки мають гарний шов з відривом.

Цвяхи для степлерів тип 47, (довжина: 10-32 мм)

Головний аргумент на користь використання цвяха шириною всього 1,8 мм для степлера - це його маленький капелюшок. Завдяки цьому після вбивання цвяха в матеріал головка практично не видно, що є цінною перевагою при кріпленні стельових та підлогових планок. Маленькі цвяхи можна використовувати для кріплення дощок та текстилю, залишаючи мінімальні видимі сліди з'єднання.

Вгору