Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Комплектуючі для мотобурів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплектуючі для мотобурів

Отвори малого і середнього розміру, що проходять, неминуче приведуть до зносу доліт шнека. Для лінійки шнеків Oleo-Mac, ECHO, Maruyama доступні подовжувачі та шнеки всіх розмірів, які забезпечують оптимальну глибину проникнення у всі ґрунти, навіть найтвердіші.

Земляний шнек забезпечує ефективне та потужне опрацювання ґрунту

Підходить для прокладання ям під виноградні лози та рослини загалом, стовпи для теплиць або стійки огорож. Земляні шнеки відрізняються механічною міцністю у несприятливих умовах та у всіх робочих положеннях. Доступні версії для роботи однією людиною і для роботи вдвох, це залежить від складності та твердості ґрунту. Численні варіанти інструментів включають біти з однією і двома лопатями для максимальної гнучкості.

Посібник з вибору шнека для мотобура

  • Для невеликих отворів рекомендуємо моделі середньої потужності (робочий об'єм 40-60 см), які підходять для індивідуальної роботи, оскільки важелем керування двигуном можна керувати однією рукою.
  • Для більших ям та твердих ґрунтів, що вимагають присутності двох операторів, рекомендуємо професійні моделі високої потужності (робочий об'єм 70-90 см³) з подвійною рукояткою та реверсивним механізмом. Професійні моделі для двох осіб можуть використовуватися зі шнековими долотами меншого діаметру, встановивши адаптер, що додається.

Наша колекція земляних шнеків складається з продуктів найкращих у галузі брендів. Яскравим прикладом є компанія з виробництва електроінструментів Stihl, яка понад вісім десятиліть виробляє інструменти для саду, будинку та техобслуговування. Ви шукаєте шнек для точного відбору проб ґрунту в рамках попереднього дослідницького проекту? Або ручний земляний бур, який можна використовувати як свердло по дереву? Незалежно від ваших потреб, в асортименті земляних шнеків знайдеться величезна кількість продукції, яка приверне увагу.

Корисно мати під рукою кілька запасних шнеків для мотобура, щоб їх можна було замінити, коли це потрібно. В інструмент Центрі є вибір свердл для буріння землі однією людиною, враховуйте при виборі марку і модель бура.

Ще одна причина, через яку непогано мати під рукою кілька різних шнеків для мотобура, полягає в правильності вибору свердла для роботи. Деякі свердла підходять для відбору проб ґрунту, інші – для важких бурових робіт. Одні просвердлюють отвори діаметром 12 см, а інші – всього 8 см. Є свердла для роботи з деревом, а виконують завдання з металом.

Більшість земляних бурів працюють на бензині, а чи не на дизельному паливі. Додайте ще один «аксесуар», яким ви можете запастись, купуючи інструменти для мотобура – паливо. Невелика кількість стандартної моторної олії або мастила може бути корисною для забезпечення безперебійної роботи двигуна.

Вгору