Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Циркулярні пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Циркулярні пили ціна

Пила будівельна здатна розпиляти практично будь-який матеріал. Вона заслужено вважається одним із найпотужніших інструментів свого роду, здатної витримати великі навантаження. Як ріжучий інструмент використовується диск із зубами по краях. Зуби часто виготовлені з одного і того ж матеріалу, що і диск, але іноді їх виконують із міцнішого полотна. Це робить дискову пилку універсальним інструментом.

Типи та різновиди циркулярних пилок

Циркулярні пили (циркулярки) - ручний інструмент для точного поздовжнього та поперечного різання по дереву та металу. Вони являють собою сталевий диск, на поверхню якого по колу нанесені ріжучі зуби. Такі пили можна поділити на кілька видів:

  • Настільна циркулярна пилка найкраще підійде для домашньої майстерні. Вони легко транспортуються завдяки компактним розмірам та невеликій вазі. Діапазон глибини пропила від 40 до 80 мм.
  • Розпилювальний верстат. Особливість цих інструментів у тому, що вони оснащені допоміжними підставками, опорні ніжки яких відкидаються, що дозволяє здійснювати їхнє зручне транспортування. Глибина пропила таких верстатів більше – від 80 до 90 мм.
  • На відміну від настільної, стаціонарна дискова пилка найчастіше використовується як основне обладнання в промисловості. Діапазон глибини пропилу – від 70 до 125 мм.

Параметри вибору стаціонарної циркулярної пилки

Стаціонарні циркулярні верстати призначені для розпилювання великих обсягів деревини, оснащені габаритним столом. При виборі такого обладнання необхідно насамперед звертати увагу на:

  • Потужність двигуна. Саме вона визначає швидкість роботи пили та її продуктивність. Особливо важливим є цей параметр при роботі з твердими матеріалами, такими як метал. Також слід розуміти, що подібний інструмент створює велике навантаження для електричної мережі.
  • Частота обертів. Чим потужніший і продуктивніший інструмент, тим вищий цей параметр. У середньому його значення варіюється від 2800 до 4200 обертів на хвилину.
  • Діаметр диска. Він визначає, які форми та габаритів матеріали буде зручно обробляти цим інструментом. У середньому цей параметр становить 300-500 мм.
  • Глибина пропила. Професійні моделі здатні робити розріз на 120-140 мм, пристрої початкового рівня - 40-50 мм.
  • Габарити фону. Визначають, із заготовками якогось типу та форми може працювати цей електроінструмент.
  • Рівень шуму. Вибирається відповідно до санітарних вимог, що пред'являються до робочих місць на виробництві. У середньому рівень шуму, що видається, становить від 75 до 110 дБ.

В якості додаткових опцій виробники пропонують вибір нахилу різу, функцію плавного спуску, видалення тирси за допомогою промислового пилососа, що підключається, електронний захист двигуна, допоміжну антивібраційну систему.

Де купити циркулярну пилку в Києві?

Виберіть потрібну модель в інтернет-магазині Інструмент Центр. При покупці треба враховувати і цілі, для яких купується електроциркулярка, і товщину матеріалу, що розпилюється. В інтернет-магазині Інструмент Центр ви зможете вибрати та купити циркулярну пилку в Україні як для особистого, так і для професійного застосування. На сайті ви можете замовити, сплатити та оформити доставку по Києву та Україні. За потреби наші фахівці нададуть інформаційну підтримку.

Вгору