Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Щітки для електроінструмента

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щітки для електроінструменту
Сталева дротяна щітка з різьбленням M14 призначена для роботи з кутовими шліфувальними машинами або дротяними щітками з хвостовиком для дриля або прямої шліфувальної машини. Стикові щітки виготовляються з гофрованого дроту або, для важких робіт, із прямого багатожильного дроту. Велике значення має матеріал, з якого виготовлений «волосся» щітки. Існують щітки з оцинкованого дроту, латунного або сталевого латунного дроту, а також дроту із нержавіючої сталі або спеціального шліфувального волокна. Прикладні щітки призначені для обробки поверхонь.
Дискова щітка для перфоратора
Дискова щітка — це елемент, який ви встановлюєте на дриль і тим самим забезпечуєте ефективне очищення різних поверхонь від іржі, старої фарби та інших зовнішніх покриттів. Перевага продукту - точність очищення та довговічність. В результаті ви зможете продовжити ремонтні роботи. Дискова щітка виробляється, серед іншого, виготовлений з латунного дроту, міцний та прослужить довго.
Дротова щітка - застосування
Дискову щітку можна використовувати не тільки для очищення металевих поверхонь від забруднень, що накопичилися, у тому числі непривабливих післяремонтних плям штукатурки, але і для столярних робіт. За допомогою дротяних щіток ви отримаєте оригінальний ефект, створений після чищення дерев'яних балок.
Дротові щітки у ремонтно-будівельних роботах
Дротяні щітки - це аксесуари для ударних дрилів, які надзвичайно корисні при ремонті та роботі в майстернях. Якщо вам потрібні міцні щітки для дриля, ознайомтеся з продуктами, доступними в цій категорії. Тут ви знайдете аксесуари різних форм і розмірів.
Щітки для електроінструменту в Інструмент Центрі
Щітки для свердління із багатожильної або гофрованої дроту призначені для різних застосувань. Дротяні конічні щітки з циліндричним хвостовиком свердла відмінно підходять для очищення важкодоступних місць у конструкціях з дерева, кольорових металів, алюмінію, латуні, міді або нержавіючої сталі.
Дискова дротяна щітка для дриля відмінно підійде для будь-якої домашньої майстерні, адже це елемент обладнання електроінструменту. З його допомогою можна ефективно очистити металеві поверхні, підготувавши їх до подальших ремонтних робіт. Дротові щітки відмінно видаляють старі лакофарбові покриття, а також іржу та шлаки. Дискова дротяна щітка має дуже високу функціональність.
Поворотна дротяна щітка своєю практичністю, безперечно, задовольнить будь-якого користувача. З його допомогою ви зможете швидко видалити з металевих поверхонь старі фарби, лаки, а також інші залишки бруду та ремонту. Так що він буде корисним для всіх видів ремонтних та будівельних робіт. Він виготовлений із сталі, завдяки чому стійкий до пошкоджень та прослужить довгі роки.
Дискова щітка з оправленням призначена для установки на дриль - за рахунок її потужності дозволяє швидко очищати металеві поверхні. За допомогою продукту можна легко видалити будь-які забруднення та залишки після несприятливих погодних умов (наприклад, слідів корозії). Щітка має відмінні характеристики міцності, оскільки виготовлена зі сталі.
Чашкові щітки з циліндричним хвостовиком підходять для важких робіт, таких як видалення товстих покриттів та іржі з поверхонь. Щітки для дрилів призначені для видалення забруднень у важкодоступних місцях. Ми пропонуємо щітки, призначені для видалення бруду в щілинах та отворах. Варто пам'ятати, що для отримання бажаного ефекту можна використовувати дріт різної товщини. Щітки для свердлу мають монтажні вали, завдяки яким можна надійно прикріпити виріб до інструменту. Сталеві щітки закріплені дротом, що дозволяє правильно позиціонувати продукт та забезпечує ефективну роботу.
Як згадувалося раніше, дротяні щітки для установки на електроінструменти підходять для різноманітних застосувань у галузі будівництва та ремонту. Щітки для дриля або шліфувального верстата підходять для обробки поверхонь, очищення сталі, дерева, деревних матеріалів і т. д. Їх можна використовувати як для грубого, так і для дбайливого очищення будь-якої поверхні, навіть чутливої. Це залежить від дроту, що використовується у щітці. Тому при виборі щітки слід керуватись її призначенням.

Вгору