Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Набори викруток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити набори викруток

Набори вирішують питання, яка викрутка може знадобитися у майбутньому. Варто мати в майстерні набір, до якого входять викрутки, біти, насадки, і все це знаходяться в практичній упаковці. Якщо ви виявите, що гвинт викрутився, візьміть викрутку, щоб виправити це.

Які набори викруток зустрічаються найчастіше?

  • Для електриків
  • Для інженерів
  • Набір змінних викруток
  • Набір прецизійних викруток
  • Набір схвалений VDE. Це означає, що він пройшов серію суворих випробувань, що гарантують дотримання якості, безпеки, конструкції та ергономіки.

Набори викруток стануть у нагоді амбітним майстрам та професійним електрикам, монтажникам. Через безліч гвинтів і наконечників гвинта варто мати в запасі набір викруток, які стануть у нагоді в найнесподіваніший момент.

Викрутки та біти, чого не можна пропустити у майстерні

Ймовірно, не існує компонентного електронного пристрою, який можна було б сконструювати, обслуговувати без наявності болтів. Те саме і з меблями, електричними та енергетичними установками, внутрішньо з'єднаними гвинтами та болтами.

Готові до використання стандартні та вузькоспрямовані викрутки

Викрутки вважаються традиційними, вони забезпечують впевнене захоплення, що не має собі рівних серед багатьох викруток із внутрішнім шестигранником, і точність регулювання сили, що додається до інструменту для затягування, відкручування гвинта, головка якого може бути пошкоджена чи ні. Сучасні викрутки з постійно закріпленими плоскими, хрестоподібними або шестикутними наконечниками спроектовані зручним для користувача чином з відповідним рознесенням зусилля та м'якими зонами. Виготовлені із міцних металевих сплавів, керамічних елементів, їх можна знайти у зручних наборах, що поєднують викрутки зі стандартними наконечниками та наконечниками для вузьких областей застосування. Електрики, що працюють на землі, будуть використовувати надійно ізольовані набори викруток для роботи з струмопровідними частинами.

Набір викруток - функціональність та економія місця для всіх

Викрутки з внутрішнім шестигранником, або з головкою під торцевий ключ, становлять окрему категорію викруток, набори яких незмінно дивують кількістю біт із найчастіше нестандартною формою кришки. Механіки, моделісти, інженери-електронники оцінять постійні зусилля виробників щодо забезпечення того, щоб категорія викруток із внутрішнім шестигранником гарантувала стабільність встановлення обраної біти на кришці, забезпеченій магнітом. Яка часто використовується, за рахунок частоти заміни біт, що пропонуються в наборі. Гайковерти мають велику перевагу, що полягає в широкомасштабній стандартизації конструкції кришки - вони дозволяють купувати додаткові біти іншого виробництва.

Набір викруток в Інструмент Центрі

Викрутки - це ручні пристрої, для встановлення та видалення кріпильних елементів, гвинтів і покладаються на фізичні сили оператора, щоб забезпечити точне зусилля при повороті за годинниковою стрілкою проти годинникової стрілки за допомогою рукоятки.

Ми пропонуємо набір викруток від VDE, змінних, прецизійних та електронних. Різні типи викруток залежать насамперед від форми наконечника приводу, яка потрібна конкретного типу головки даного гвинта.

Вгору