Мультибрендовий магазин інструменту та обладнання "Інструмент-центр"

 

Робота в задоволення!

 

Магазин "Інструмент-центр" заснований в 2008 році. 15 років ми стараємось для Вас та стаємо краще з року в рік. Наші клієнти допомагають нам ставати кращими поділившись досвідом використання інструменту та обладнання. Цінуємо кожен відгук! Проводимо навчання та стаємо кращими для Вас щодня.  Більше 30 000 задоволених клієнтів які побачили наш підхід до поставленої задачі та її виконання! 

 


Ми надамо вам:

 

  Зворотній зв'язок 7 днів на тиждень.

  Сертифікований товар і ціни від офіційних дилерів. Ми впевнені в тому що продаємо.
В магазині представленні тільки сертифіковані інструменти, які мають офіційну ціну та гарантію від виробника в будь якому регіоні країни.

  Великий асортимент інструменту та обладнання.
За 15 років досвіду ми зформували великий асортимент інструменту та обладнання, лише з брендів перевірених часом та досвідом наших покупців.

  Професійну та якісну консультацію від фахівців магазину.
В нашому асортименті магазину можна розгубитися з вибором. Ми - отримавши запит, допоможемо знайти те що потрібно саме для вас. Зекономимо Ваш час, бюджет та нерви.

  Супровід та допомогу в подальшому використанні.
Магазин Інструмент-центр - не тільки про покупки. Ми надаємо спектр послуг. Починаючи від консультації, підбору, підготовки, консультації по обслуговуванню та використанню! Наш власний сервісний центр допоможе знайти рішення питань які стосуються поглибленого вирішення.

  Цінуємо кожного клієнта та працюємо над репутацію щодня.
Наша основна мета - допомогти вирішити Ваше завдання, досягнути максимальних результатів та бути задоволеним від покупки!

       Щиро ваш "Інструмент-центр" Ласкаво просимо та чекаємо до співпраці.

 

      

                                                     

Нам довіряють:

Роки співпраці з такими надійними компаніями як:

Чому ми:

Наші партнери:

Контактна інформація: