Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Пневматичні фарбопульти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Краскопульти пневматичні в Україна.

Краскопульт – інструмент для акуратного фарбування поверхонь. На відміну від кистей та валиків він фарбує без потік та смуг, а щільність нанесення з ним зручно контролювати. Пневматичні фарбопульти підключаються до компресора та працюють від сили стисненого повітря. У порівнянні з електронними вони економічніші (не потрібно переплачувати за електрику) та безпечніші (можна працювати навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю). Повітря подається в пневмокраскопульт на певній швидкості з отвору, розташованого в повітряній головці приладу. За рахунок цього утворюється фарбувальний факел, утворений частинками матеріалу.

Як вибрати пневматичний краскопульт?

На вибір гарного повітряного фарбопульта за оптимальною ціною впливають такі параметри:

  1. Робочий тиск, що вимірюється в Бар, і витрата повітря, що позначається в літрах за хвилину. Ці показники не тільки вказують на характеристики потрібного компресора, але й говорять про характер розпилення суміші пристроєм та властивості самої суміші.
  2. Місткість бака в літрах показує кількість робочої суміші, яку можна залити за одну заправку.
  3. Діаметр сопла в міліметрах характеризує розпилювальні властивості пристрою в плані кількості робочого складу, що витрачається, форми і розмірів розпорошуваного факела.

Принцип роботи побудований на подачі повітря від компресора, який поєднується з лакофарбовим матеріалом і таким чином наноситься на поверхню. Фарбувальний пістолет дозволяє розпорошувати рідини різної в'язкості методом підбору діаметра сопла.

Види пневматичних фарбопультів по вихідному тиску:

  • Краскопульт з LVLP дає низький тиск на виході (до 1,5 бар), завдяки чому знижується так званий «барвистий туман», тобто. обернений розліт речовини. Пнемопистолет для фарби дозволяє економити матеріал, але вимагає більшої витрати повітря (оскільки тиск знижується за рахунок надлишкового надходження).
  • Краскопульт з технологією RP вимагає зменшення тиску на вході (2-2,5 бар), і не перетворює його на виході. Такі пневмопістолети для фарбування також економічні, хоча і не настільки ефективні, як HVLP. Проте вони дешеві і можуть працювати з компресорами малої продуктивності.
  • Пневматичний краскопульт високого тиску HVLP видає на виході 3-6 бар. Він дозволяє наносити склади високої в'язкості, у тому числі «металіки» для авто, дає гарне рівне покриття, але характеризуються високою витратою фарби.

Купити пневматичний краскопульт у Києві

Інтернет-магазин Інструмент Центр пропонує купити пневмокраскопульти, що відповідають вимогам та стандартам якості. Каталог пневмо пульверизаторів постійно розширюється та доповнюється найновішими моделями. У нашому інтернет-магазині діє зручна та швидка доставка по Києву та Україні. Для швидкого пошуку товарів використовуйте функцію пошуку за категоріями, розділами та підрозділами, а також у рядку пошуку за пошуковим словом або номером. У представлених товарах Вам допоможуть зорієнтуватися досвідчені менеджери, які розкажуть вам технічні подробиці та умови доставки. Ми раді відповісти на Ваші запитання щодо наших цін та асортименту.

Вгору