Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Подрібнювачі гілок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Подрібнювачі гілок

Подрібнювачі гілок дозволяють відмовитися від спалювання зрізаних та непотрібних гілок, тепер їх можна завантажити в дробарку та отримати дрібну тріску, яка стане органічним добривом для ґрунту. Залишати в тому вигляді, в якому дані відходи потрапляють на ділянку, може призвести до наслідків. Сміття починає загнивати і просто створює непривабливий зовнішній вигляд. Технічні фахівці та розробники створили машину, яка здатна звільнити Вас від роботи зі спалювання та вивезення таких відходів. Купити веткоподрібнювач можна в нашому магазині, а також він називається садовий подрібнювач або, як кажуть у народі, дробарка гілок (хоча гілками все не обмежується).

Види веткоподрібнювачів

По своїй роботі шредери для гілок діляться на 2 види:

  1. Електричні живляться від побутової мережі 220 В, в основному призначені для використання в побуті, розраховані на невеликий обсяг робіт.
  2. Бензинові - оснащені потужним двигуном, можуть працювати у найважчих умовах, повністю автономні від електромережі. Тому і на бензиновий садовий подрібнювач гілок ціна вища, ніж електричний.

Щоб ознайомитися з технікою детальніше, ви можете звернутися до нашого магазину, і ми вам допоможемо підібрати відповідний для вас садовий подрібнювач. Але варто знати, що дробарки для дерев, що працюють від мережі, роблять на порядок менше шуму, їх легко обслуговувати, але в той же час вони залежать від джерел електрики і не здатні працювати на великих відстанях від будинків. Бензинові веткодробителі мають набагато більшу потужність, що дозволяє обробляти великі обсяги, а також працювати з садовим сміттям більшого діаметру. Ще одним плюсом є незалежність від мереж електроживлення. Однак, бензинові моделі мають більшу вагу і менш поворотливі, також вони видають набагато більше шуму та шкідливіші для навколишнього середовища.

Вибираємо садовий подрібнювач для гілок правильно

Подрібнювач для гілок часто має певні показники. Важливо знати, на який діаметр гілок він розрахований, чи є захист від перевантажень, яка вага подрібнювача, а також наявність автоподачі матеріалів, що переробляються у вирву, це важливі аспекти, на які потрібно обов'язково звертати увагу при виборі. Подрібнювачі для саду відрізняються за такими параметрами:

  1. Потужність залежить від типу встановленого двигуна. Наприклад, садовий шредер з електродвигуном може мати потужність трохи більше 2,6 кВт, а бензиновий – до 9,5 кВт. Чим потужніша техніка, тим вона продуктивніша і тим більші відходи може подрібнювати.
  2. Максимальний діаметр гілок може становити від 30 мм до 75 мм у різних моделей. Подрібнювач трави та гілок ріже відходи діаметром не більше 40 мм, а подрібнювач сміття – діаметром 50-75 мм.

Застосування подрібнювача гілок, незважаючи на назву, ширше. Наприклад, у сільській місцевості часто використовують садові подрібнювачі, щоб перемелювати стебла кукурудзи на корм для домашніх тварин. Багато шредери для саду мають додаткові функції, наприклад, регулювання швидкості різання, що дозволяє подрібнювати сміття в тріски або дрібнішу мульчу, функцію очищення різальної системи від гілок, що застрягли, і т.д.

Де придбати подрібнювач (дробилку) гілок в Україні

Садовий подрібнювач для трави – важлива складова інструментарію будь-якого дачника. Тому до його вибору слід поставитися з усією відповідальністю. Навіть правильно обране місце – запорука успішної покупки. Таким є спеціалізований на продажу товарів для саду та городу інтернет-магазин Інструмент Центр. Завдяки зручному та інтуїтивно простому функціоналу сайту навіть користувачу-початківцю нескладно буде ознайомитися з каталогом товарів, знайти і купити подрібнювач гілок в Україні за приємною ціною і всю необхідну інформацію - фото, відгуки, опис та інше.

Вгору