Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Комплектуючі для затирочних машин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аксесуари для затирочних машин купити

Інтернет-магазин Інструмент Центр постачає високоякісні, довговічні диски, леза та інші витратні матеріали для затирочних машин Vitals, EnerSol, Masalta та багатьох виробників. Здійснюється доставка по всій країні, ви отримаєте необхідні деталі тоді, коли вони знадобляться.

Купуючи у нас обладнання, ви отримуєте впевненість у тому, що всі комплектуючі відповідатимуть стандартам.

Лопаті та диски для затирочних машин

Важливо вибрати правильні насадки/лопаті. У затирочних машинах використовуються леза та інші пластинчасті насадки, які встановлюються на кронштейни вузла хрестовини для досягнення бажаного результату у процесі.

Поплавкові піддони — великі металеві диски, які прикріплюються до нижньої частини пристрою шляхом защіпки на лопатях затиральної машини. Диски використовуються на ранніх стадіях затірки. Вони кріпляться до нижньої частини шпателя, велика плоска поверхня допомагає рівномірно розподіляти вагу машини площею, дозволяючи їй «плавати» бетоном, а чи не занурюватися чи копатися у ньому.

Лопаті - широкі гнучкі леза, які зазвичай кріпляться до фінішних лез і дають результати, аналогічні результатам з поплавцями. Леза з поплавком допомагають розподіляти вагу більшої площі, дозволяючи оператору почати затирання на ранній стадії. Ці лопаті забезпечують вигин при нахилі та зводять до мінімуму розбризкування та просування бетону.

Комбіновані леза - гібридний тип - вони ширші і гнучкіші, ніж лопаті для чистової обробки, використовуються для того, щоб підрядник міг швидше дістатися бетону і почати процес затирання. Леза виготовлені із широкого гнучкого металу, який розподіляє вагу машини рівномірно по бетонній поверхні, коли оператор затирає шпателем. Лезо трохи більше «згинається», що забезпечує поступовий контакт між поверхнею леза та бетоном при нахилі. Це дозволяє уникнути агресивних кромок, які зазвичай одержують від чистового леза, коли воно нахилено під великим кутом.

Леза для чистової обробки вужчі, ніж комбіновані, зазвичай мають гострі кромки.

Особливості аксесуарів

  • Виготовлені із спеціальної вуглецевої сталі.
  • Висока якість виконання та тривалий термін служби.
  • Диски та лопаті створені для високоякісних бетонних поверхонь.
  • Застосовні до всіх типів машин відповідно до їх специфікацій.

Оригінальні комплектуючі для машин для затирання купити в Україні.

Виберіть із нашого широкого діапазону розмірів дисків для затирання, які підходять практично для кожної машини на ринку. Ми є офіційним дистриб'ютором продукції Vitals, EnerSol, Masalta в Україні. Це забезпечує оптимальну ціну комплектуючих та аксесуарів, оригінальність їх походження.

Вгору