Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Будівельне обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівельне обладнання

Інструмент Центр – це великий вибір будівельного обладнання, починаючи від бетономішалок та дискових ножів та закінчуючи інструментами для вимірювання та маркування. Можете купити онлайн зараз, замовити по телефону або відвідати будь-який наш супермаркет по всій країні.

Будівельне обладнання може покращити якість виробництва та підвищити ефективність проекту, економію витрат, рентабельність та безпеку на будь-якому робочому майданчику. Отже, вибір правильного обладнання – важливий крок. Оскільки є різні варіанти, вибір підходящої техніки для будівництва стає важчим. Спершу необхідно визначиться із призначенням.

 • Бетонні роботи необхідні у будівництві. Бетон застосовують при закладанні фундаментів, встановленні колон і перекриттів, зведенні конструкцій. Бетономішалки потрібні для отримання високоякісної суміші. Затверділий матеріал обробляється кельмами, болгарками та свердлами. На нашому сайті ви можете знайти повний спектр бетонного обладнання.
 • Вібраційна техніка використовується для ущільнення покриттів та матеріалів. Вона дозволяє ущільнювати ґрунт, видаляти з бетону зайву воду та повітря, рівномірно розподіляти щебінь у ямі, ущільнювати асфальт. На майданчику представлені будівельні машини різної потужності та розмірів, від ручних віброплит до вібраційних ковзанок, на яких оператор може стояти та переміщатися разом з ним.
 • Для укладання підлоги - затиральні машини, які вирівнюють та покращують бетонні та кам'яні поверхні. Ці машини також вважаються будівельними.
 • Для абразивних робіт, наприклад, для очищення старої фарби, видалення бруду, шліфування матеріалу за допомогою піскоструминного апарату. Ми рекомендуємо піскоструминний апарат для прямого відкритого експонування та камеру для закритих робіт.
 • Для освітлення ділянки встановлюються світлові стовпи для забезпечення видимості темряви. Це мобільні установки, що забезпечують потужне та рівномірне освітлення.
 • Пневматичний пробійник використовується для пробивання отворів та отворів у підлозі. З його допомогою можна підготувати канали для прокладання кабелів, труб та інших засобів зв'язку під будинками, зеленими насадженнями, вулицями та іншими об'єктами, де немає можливості працювати траншейним способом.
 • Драбини необхідні для підйому людей та невеликих вантажів. Без них не обійтися ні на будівництві, ні на дачі, ні вдома.
 • Для роботи з арматурою розроблені верстати, на яких можна різати та гнути деталі. Зі стрижнів можуть бути виготовлені сітки, гачки, затискачі, спіралі та інші елементи.
 • При ремонті доріг використовуються різаки, віброплити та вібротрамбовки. З їх допомогою готують основу для укладання підлоги або проводять латки. Ці будівельні машини доступні з електричними, бензиновими чи дизельними двигунами.
 • Для обробки використовуються малярно-штукатурні станції, фарбопульти та шпателі. Ця техніка розрахована на велику працю, з нею можна значно скоротити час нанесення складів.
 • Пропанові пальники для з'єднання виробів із легкоплавких матеріалів. Застосовуються для герметизації конструкцій, збирання арматури, зварювальних кабелів і т.д.

Будівельна техніка популярна, оскільки сучасне будівництво розвивається дедалі швидше. Важко уявити будівельний майданчик, на якому бетономішалки, вежі-тури, різні ліси не використовувалися. Такі пристрої значно спрощують робочий процес та скорочують терміни доставки. Вони можуть покращити якість роботи та полегшити її виконання.

Купити будівельне обладнання з гарантією

Магазин Інструмент Центр займається продажем, орендою та ремонтом професійної будівельної техніки. Цілий рік ми забезпечуємо будівельні майданчики України таким обладнанням, як:

 • Будівельні ліси для оздоблювальних та фасадних робіт
 • Віброплити, трамбування, фрези для всіх видів дорожніх робіт.
 • Вібратори та кельми, віброрейки для обробки бетонних поверхонь.
 • Верстати для згинання та різання сталевої арматури
 • Мотопомпи, генератори, теплові гармати та інша землерийна техніка.

У нашому Сервісному центрі ми забезпечуємо клієнта технічною підтримкою та зовнішнім ремонтом пристроїв.

Вгору