Кількість
|
Вартість
|
||
|
Набори для заточування купити у Києві
У цьому розділі приладдя є все необхідне для заточування ножів, стамесок та рубанків.
Ми працюємо з перевіреними брендами, які виготовляють інструменти та аксесуари, що витримають суворі умови промислових робіт. Можете розраховувати на ці надійні пристрої для обробки та полірування, щоб отримати якісні результати при частій експлуатації.
Є широкий вибір багатоцільових інструментів для заточування, призначених для використання в ремеслах. Вся продукція виготовлена з матеріалів найвищої якості, деякі поставляються з набором окремих насадок для заточування різних інструментів.
У каталозі є моделі з живленням від мережі, які заточуватимуть свердла зі швидкорізальної сталі, долота, рубанки, ножі та ножиці. Ручні системи з різним зерном для грубої та надтонкої обробки. Є двосторонні напилки для заточування, які можна використовувати для обробки різних предметів, наприклад садових інструментів.
Високоякісні точильні камені та точильні бруски
Існує багато способів ув'язнити ножі. Кращі результати припадають на «старомодні» точильні камені. Гостріше, ніж будь-який інший метод заточування. Складнощів не виникає, але спочатку може знадобитися деяке звикання. З певним досвідом кожен може ув'язнити ножі цим способом.
Заточення на брусках надає справжнього почуття майстерності. Ви краще дізнаєтеся про характерні особливості свого ножа і виробляєте особистий стиль заточування, що робить ніж унікальним. Єдине, потрібно знати: як вибрати правильний точильний камінь?
Розмір зерен точильних каменів/брусків
Який саме камінь («який розмір зерна») знадобиться, залежить від стану ножа. Чим тупіший ніж, тим грубішим повинен бути камінь. Ніж відносно гострий, одного точильного каменю з великим розміром зерна буде достатньо (800 або вище). Ніж затупився, знадобиться кілька камінців. Спочатку грубий камінь (розмір зерна 120) для відновлення складки, потім інші з розміром зерна, що збільшується, для заточування краю і, нарешті, смужка для полірування леза.
Матеріал
Найчастіше представляє композицію з основного каменю, точильних частинок і сполучного. Заточені частинки мають ріжучі кромки, що забезпечують можливість заточування. При використанні дрібні частини збіжжя відламуються, після чого з'являється нова ріжуча кромка.
Ці частинки можуть бути виготовлені із різних матеріалів. Часто використовувані матеріали - це карбід, кераміка та оксид алюмінію. Найміцніші точильні камені мають алмазне покриття, яке не зношується, тому ці їх можна використовувати як шліфувальні. Вирівнювальні можна застосовувати для вирівнювання порожнистого точильного каменю.