Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Оздоблювальні інструменти

Ремонтно-будівельні інструменти – не тільки для професіоналів

При будівництві будинку або його невеликому ремонті без оздоблювальних інструментів не обійдеться. Завдяки їм можна якісно поєднати окремі елементи між собою, нанести на них різні будівельні маси та видалити непотрібні шари матеріалу. Подивіться, які інструменти для ремонту та будівництва ми зібрали в асортименті.

Шпателі, скребки, рашпілі та напильники

Скребки та шпателі – це аксесуари для точного нанесення різних будівельних матеріалів: від клеїв та розчинів до штукатурок. У вашому розпорядженні універсальні інструменти для будівництва та ремонту, які можна використовувати практично для будь-якого виду діяльності та спеціалізовані, тобто. призначені для конкретних робіт. До другої групи входять, наприклад, шпателі для швів подовженої, але тонкої форми - у тому числі, ви ними користуватиметеся, для закладення швів між керамічною плиткою на стіні.

Робота на будівництві не тільки складна, а й різноманітна, що вимагає застосування спеціалізованих інструментів. Оздоблювальні роботи, що виконуються мулярами, штукатурами, плиточниками та малярами, були б неможливі без скребків, шпателів, шпаклівок, щіток, змішувачів для розчину, рубанків, силіконових пістолетів та простих інструментів, таких як цебра, будівельні блоки, лопати.

Важко уявити собі будівельний майданчик і робітників, які працюють на ньому без скребків, будівельних шпателів та рубанків. Перші, які діляться на трикутні, трапецієподібні та штукатурні шпателі, дозволяють наносити розчини кладки. Напилки незамінні для шліфування, розгладжування, нанесення та затирання штукатурок, покриттів, будівельних розчинів та клеїв, тобто основних оздоблювальних матеріалів. Шпаклівка -для нанесення гіпсової обробки.

Оскільки ми говоримо про штукатурку та обробку стін, стелі, не можна не згадати гіпсокартон. Його сфера застосування широка, і в залежності від типу можна знайти дошки, що підходять для вітальні, кухні, ванної кімнати та горища, варто заздалегідь придбати інструменти, щоб полегшити розміщення та транспортування. Особливо знадобляться ручки та витяги з гіпсокартону, кріпильні деталі та циркуль для вирізування в них отворів.

Для оздоблення інтер'єру використовують теракоту, плитку або панелі підлоги. Тут потрібні спеціалізовані інструменти. З керамікою незамінні склорізи та професійні щипці. Панелі простіше розташувати, якщо є гільйотина для їх різання та набір аксесуарів, що полегшують це, наприклад, затискна ложка та клини.

Стіни та стелі часто фарбують, то як основу використовуються валики, скребки та малярні агрегати. Перед початком роботи не забудьте добре захистити забарвлені поверхні за допомогою липкої стрічки.

Пінні пістолети для монтажу, наприклад, при установці вікон та ножі, які допомагають різати пінопласт, будуть корисні для зовнішніх робіт. На кожному будівництві повинні бути лопати, відра та каструлі.

Вгору