Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Кутоміри

Електронні кутоміри

призначені для вимірювання кутів між двома площинами або їх нахилом щодо горизонту. Кут позначається у градусах. Більшість пристроїв обладнана рівнем для вирівнювання на поверхні та кнопкою скидання даних.

Залежно від типу, кутоміри можна розділити на механічні, лазерні та електронні. Також трапляються комбіновані моделі. Розглянемо основні пристрої, що використовуються у будівництві та інших сферах:

 • косинець будівельний
 • теслярський
 • слюсарний
 • інженерний
 • гірські, топографічні, астрономічні, морехідні, артилерійські застосовуються лише у вузьких цілях.

Купити електронний кутомір пропонує наш інтернет-магазин серед великого асортименту товарів.

Як вибрати та купити кутомір, який підійде для Ваших цілей?

 1. Визначиться, де він використовуватиметься. У будівництві має бути кутомір довжиною не менше 40 см, щоб його можна було використовувати для створення розмітки. Стануть в нагоді і такі функції як лазер і рівень. У столярній майстерні або на заводі краще виконуватиме своє призначення 25-сантиметровий кутомір без зайвих наворотів.
 2. Показник похибки грає величезну роль під час виборів електронного уклономера. Звертайте увагу на показники точності вимірювання кутів, точність розрахунку та виставлення кутів, точність виявлення ухилів та рівнів площин.
 3. Діапазон кута має серйозні обмеження по роботі. Є моделі, які не призначені для роботи з розгорнутими кутами, їхня межа 180°. Іноді цього не вистачає і дуже корисними виявляються прилади з розворотом до 225 градусів.
 4. Наявність рівня. Майже кожен цифровий кутомір має вбудований бульбашковий елемент, що дозволяє контролювати горизонталь та вертикаль. Цифровий рівень може вказувати стрілками напрям, в яку сторону необхідно вирівняти.
 5. Подання інформації – виводиться на дисплей, що знаходиться на корпусі приладу, у деяких моделях буває два дисплеї, а також зустрічаються наворочені з додатковими функціями підсвічування, гравітаційного перевороту цифр тощо.
 6. Внутрішня пам'ять пристрою дозволяє зберігати значення останніх вимірювань для швидкого виставлення потрібного кута, також можуть запам'ятовуватися значення, що часто використовуються.

У нашому інтернет-магазині Інструмент Центр Ви зможете купити кутомір в Україні, як для використання в побуті, так і професійного рівня. Ціни кутомірів і характеристики можна подивитися на сторінці товару. Звертайтесь за допомогою до наших фахівців, вони запропонують вам найкращі варіанти за ціною та характеристиками моделей, які підійдуть саме для Вас.

Немає товарів

Вгору