Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Насосне обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насоси та насосне обладнання

Це спеціалізована техніка, яка є інструментом для перекачування рідини з області, що характеризується низьким тиском, в область, тиск якої вище. При цьому використовується джерело додаткової енергії. З огляду на це можна сказати про те, що в деяких ситуаціях без допомоги подібного механізму обійтися практично неможливо.

За допомогою такого обладнання виконують такі операції:

 • облаштування іригації - зрошення грядок, краплинний полив насаджень;
 • безперебійне подання питної води;
 • відкачування та осушення цистерн, резервуарів, ємностей;
 • обслуговування басейнів, штучних водойм;
 • вирішення проблеми підтоплених приміщень – підвалів, льохів;
 • утилізація забруднених стоків;
 • будівництво автономної каналізації на ділянці

Основні види насосів та насосного обладнання

Серед величезної кількості видів та класифікацій насосів їх можна розділити на такі основні види. Водні насоси можна розділити за призначенням:

 • Водопідйомні насоси застосовуються для підняття води зі свердловин, водойм, колодязів. Вони у свою чергу діляться на поверхневі та занурювальні.
 • Дренажні насоси, особливістю цих апаратів є можливість перекачувати воду з різними домішками піску дрібним сміттям.
 • Фекальні насоси їх використовують при роботі з дуже брудними та агресивними середовищами.
 • Поверхневі насоси дуже прості в експлуатації, їх використовують для підняття води зі свердловин і колодязів. До недоліків таких насосів відноситься невеликий рівень забору води близько 8-10 метрів, їх необхідно вкривати від сонця, так як виникає можливість перегріву.
 • Занурювальні насоси, щоб агрегат почав працювати його просто необхідно занурити в свердловину або колодязь. Основною перевагою таких насосів перед поверхневими є можливість качати воду з глибини навіть 100 метрів.
 • Циркуляційні насоси їх застосовують у системах опалення. Примусове циркулювання опалювальної системи дозволяє економити енергоресурси і прискорять прогрівання приміщення.

При виборі насоса та насосного обладнання обов'язково потрібно враховувати два робочі параметри: натиск і витрата.

Де застосовують насосне обладнання?

Відпочинок на дачі, у сільській місцевості стане набагато комфортніше, якщо до будинку будуть проведені всі засоби комунікації. Існуючі проблеми з подачею питної води виправлять насоси та насосне обладнання. Завдяки наявним агрегатам можна раз і назавжди позбутися незручностей, пов'язаних із видобутком води вручну з колодязя та свердловини, із самостійним поливом городу, садових дерев, що забирає дуже багато сил. Відсутність центрального водопостачання – не завада. Використовуючи насос, можна встановити автономне і тим самим значно полегшити собі життя.

Де придбати насосне обладнання у Києві

Ваш вибір має впасти на давно перевірених виробників насосних обладнання, які зарекомендували себе як якісні. Представлені моделі насосів працюють у мінімальному режимі шуму, а матеріал корпусу не іржавіє та довго служать. Наші постачальники працюють із нами тривалий час. Отже можна говорити про якість насосного обладнання та його гарантійну тривалу експлуатацію. Зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину «Інструмент Центр» для допомоги у виборі кращого обладнання або загальних питань щодо насосів та іншого обладнання для транспортування рідини.

Вгору