Кількість
|
Вартість
|
||
|
Відбійні молотки
Найчастіше зустрічаються там, де потрібна сила руйнування, розколюють тверді види поверхонь: каміння, асфальт, бетон, цегла, гірські породи. Основні сфери використання – будівництво та гірничодобувна галузь. Виділяють такі типи приводів інструменту, як:
- електричний;
- пневматичний;
- бензиновий;
- гідравлічний.
Перший тип відбійного молотка перетворює електричну енергію на механіку, він ефективний, більш дешевий в обслуговуванні і при порівняно невеликих габаритах має хорошу продуктивність і потужність. Звернувши увагу на електровідбійник, вибирайте модель з антивібраційною системою, таким чином з інструментом буде комфортно працювати довгий час. Мінусом є те, що при високій вологості на даний тип приводу впливає конденсат, який утворюється на двигуні та створює небезпеку короткого замикання.
Тип другий, пневматичний, привід зі стисненим повітрям від компресора, досить галасливий, використовується в приміщенні та поза ним, де потрібне буріння, розпушування дорожніх покриттів, демонтаж житлових будівель. Добре працює при високій вологості, ніж попередній, електричний відбійний молоток.
Третій тип, бензиновий, незалежний від джерела живлення, робота без розеток, дротів, тільки паливо. Через свою автономію та вихлопи, в основному використовується на вулиці, у дорожніх роботах та ін.
Четвертий тип, гідравлічний, працює незалежно від погодних умов, це професійний бетонолом та його призначення – це особливо складні завдання з високою продуктивністю. Джерело живлення гідравлічної станції.
Дані інструменти поділяють формою корпусу, їх два: вертикальний і горизонтальний. Горизонтальні легені, частіше затребувані у ремонтних роботах, добре руйнують стіни, зовні йдуть у порівнянні з дрилем. Вертикальна форма корпусу, це високі важкі конструкції, зверху оснащені ручками для оператора.
Щоб купити відбійний молоток, ознайомтеся з його технічними характеристиками:
- вага, визначається його потужністю, чим важчий інструмент, тим вища потужність частіше діляться на три варіанти. Легкі (близько 5-6 кг), сфера ремонту, перепланування, висотні роботи; середні (до 10кг); горизонтальна площина; руйнування стін; важкі (від 10 до 30 кг), промисловість, фундаментні та ґрунтові роботи виключно у вертикальній площині.
- потужність, цей показник безпосередньо залежить від того, що саме ви чекаєте від інструмента, з якою поверхнею доведеться мати справу, а також час його продуктивності. Потужність для оздоблювальних завдань бажана близько 1200Вт, для кладки з цеглою, бетоном та каменем 1600Вт, понад 1600Вт це потужність для асфальту, ґрунту. Сила у різних моделях коливається від 500Вт до 2000Вт.
- сила удару, що сильніший удар, то вище ефективність і швидкість роботи, від 2,8Дж до 60Дж. Це один з основних параметрів на що варто звернути увагу при покупці;
- частота удару, тут показники пов'язані з силою удару, що більше сила, то менше частота і навпаки. У легких інструментах 3500 ударів на хвилину, у важких трохи більше 1100;
- тип патрона, забезпечити швидку зміну працюючої піки, зможе швидкозатискний патрон, таким чином продуктивність стане вищою і простішою. Патрон SDS+ у легких інструментах, SDS-max у важких та Hex (шестигранник), кріплення за допомогою спеціального ключа.
Купити відбійний молоток
можна ще й із оснащенням, таким як система регулятора частоти ударів, додатковими рукоятками, з антивібраційною системою, плавним пуском та кейсом. При покупці відбійного молотка ціна може змінюватись від дешевої до дорогої, тому все залежатиме від очікувань, що покладаються на нього.
Ви запитаєте - де можна купити якісний відбійний молоток у Києві? Ми відповідаємо – всі моделі, які представлені в магазині Інструмент Центр, відповідають високим стандартам, що забезпечує їм високу продуктивність та гарантує тривалу роботу. Оформляйте свої замовлення по телефону або через сайт інтернет-магазину, наші фахівці завжди проконсультують вас з усіх питань.