Кількість
|
Вартість
|
||
|
Молотки must have у кожному ремонті!
Ящик для інструментів не обходиться без молотка. Цей аксесуар незамінний у майстерні, при будівництві та ремонті будинку. Для того, щоб робота йшла гладко, виберіть молоток, який найкраще підходить для застосування - існує широкий вибір. Який буде найбільш корисний?
На що звертати увагу при виборі молотка?
Типовий інструмент складається з двох частин – рукоятки та головки. Плоска сторона робочої частини – тупа, протилежна – пила. Їх можна розділити за розміром та вагою - звичайний для домашньої скриньки інструментів повинен важити не більше 1-2 кг. З іншого боку, великі для колки каміння можуть важити в кілька разів більше - їхня середня вага становить 6-7 кг.
Головка та ручка молотка
Зверніть увагу на тип головки – сталь має бути загартованою. Існують гумові молотки, які стануть у нагоді, наприклад, при роботі з листовим металом та покрівельними роботами. Тип ручки важливий. Рукоятка може бути дерев'яною, склопластиковою, сталевою. Він повинен бути стійким до тріщин та вібрацій, добре лежати в руці. Захист від ковзання збільшить комфортність роботи з інструментом.
Молоток із гвоздодером чи спеціальний?
Крім універсальних варіантів Інструмент Центр пропонує широкий вибір інструментів для конкретних робіт. Молотки з гвоздодером мають головки характерної форми, які закінчуються подвійними зубами, з допомогою яких відривають дошки, піддавлюють їх важелем чи витягують цвяхи. З іншого боку, спеціальні мають дерев'яні наконечники з круглою головкою. Вони використовуються для цвяхів інших інструментів, наприклад стамески або забивання цвяхів в м'яку деревину.
Молотки для кам'яної кладки та ін.
В Інструмент Центрі ви знайдете інші види молотків, у тому числі кам'яні (для руйнування штукатурки, цегли та дроблення матеріалів), гумові для забивання цвяхів з листового металу та трамбування інших інструментів та тротуарні (для нарізування тротуарної плитки та бруківки). Доступні запасні ручки для молотків - оснастить валізу надійними інструментами!