Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Рейсмусові верстати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Конструкція і переваги рейсмусів

Рейсмусові верстати (рейсмуси) - деревообробні верстати для плоского стругання деревини (дощок, брусів або щитів) по товщині. Як ріжучий інструмент у верстаті використовується ножовий вал. Коли Ви вирішите купити рейсмусовий верстат в Україні, обов'язково зверніть увагу на цю деталь. В односторонніх рейсмус один ножовий вал для калібрування (рейсмусування) дерев'яних заготовок. Двосторонні рейсмусові верстати мають додатковий ножовий вал, який мають найчастіше перший по ходу заготівлі.

Основні параметри рейсмусових верстатів

 • Потужність електричного двигуна. Ціна на рейсмуси тим вища, що більше кіловат вказано у їхніх характеристиках. Даний параметр безпосередньо визначає продуктивність агрегату та його здатність працювати зі складними заготовками тривалий час без зупинки. У середньому значення потужності електричного двигуна варіюється в межах 1,5-10 кВт.
 • Тип живлення. На вибір є два варіанти підключення верстата до електричної мережі: 220-230 В (для невеликих майстерень) і 380-400 В (для професійного використання в умовах великого виробництва).
 • Параметри заготівлі. Визначає, з дерев'яними елементами яких габаритів (мається на увазі довжина, ширина та висота) працює цей верстат.
 • Кількість ножів. Більшість моделей має в своєму розпорядженні 2 або 4 металеві різальні елементи, яких достатньо для виконання основних операцій з обробки дерев'яної заготовки.
 • Швидкість обертання. Вказує, скільки обертів роблять ножі рейсмусового верстата в одиницю часу (за одну хвилину). У середньому це значення становить 5000 обертів.
 • Швидкість подачі заготовки. Визначає, як швидко рухається дерев'яний брусок у бік ріжучих елементів. Зазвичай швидкість становить 10-15 метрів за хвилину.
 • Вага та габарити установки. Більш легкі моделі є мобільними – у разі потреби їх можна перемістити на іншу ділянку. Тяжкі агрегати використовуються як стаціонарні.

Переваги використання рейсмусового верстата

Це обладнання необхідне для якісного оснащення столярних цехів. Крім того, часто купують рейсмусові верстати для домашньої майстерні. Така популярність обумовлена ​​наступними важливими перевагами використання даного обладнання:

 • Зручність розміщення. Верстати мають компактні розміри і малу вагу до 33 кг.
 • Висока продуктивність та ефективність. Устаткування може обробляти навіть великі заготівлі.
 • Висока точність. До того ж, рейсмусові верстати дозволяють оператору самостійно контролювати глибину зрізу.
 • Простота у використанні та безпека. Обладнання даного типу рідко виходить з ладу, а тому вважається дуже довговічним і надійним.

Як вибрати рейсмусовий верстат?

При виборі рейсмусового станка важливо звернути увагу на його технічні характеристики, такі як максимальна ширина обробки, глибина рейсмусу, потужність та швидкість обертання ножів. Також не менш важливим є вартість рейсмуса, яка залежить від його функціональності та якості. Для успішного виробництва важливо купити рейсмус, який відповідає вашим потребам та можливостям, а також забезпечить якісну та ефективну обробку деревини чи інших матеріалів.

Чому варто купити рейсмус в Інструмент Центрі?

Інтернет-магазин Інструмент Центр пропонує купити рейсмуси (рейсмусові верстати) недорого, що відповідають вимогам та стандартам якості. Каталог верстатів рейсмусових постійно розширюється та доповнюється найновішими моделями. У нашому інтернет-магазині діє зручна та швидка доставка по Києву та Україні. У представлених товарах Вам допоможуть зорієнтуватися досвідчені менеджери, які розкажуть вам технічні подробиці та умови доставки. Завдяки широкому асортименту рейсмусів, у нас Ви знайдете все, що Вам так потрібно. Ми раді відповісти на Ваші запитання щодо наших цін та асортименту.

Вгору