Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Будівельні рівні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірювальні будівельні рівні у Києві

Один із найпростіших інструментів, який можна знайти на будь-якому будівництві.

Рівні – це вимірювальні пристрої, що дозволяють відзначати рівень та виска на поверхні. Складається з корпусу (коробчастого, двотаврового), флакона (від 1 до 5) та спеціальних кришок. Бувають різної довжини та форми (для спеціальних завдань). Точність спиртового рівня визначається як максимальна величина, на яку рівень довжиною 1 м може бути піднятий з одного боку так, щоб повітряний пляшечку у флаконі залишався центрованим. Найбільш точні спиртові рівні мають допустиме відхилення +/- 0,5 мм/1 м.

Як використовувати

Рівень повинен розташовуватися в центрі об'єкта, що вирівнюється. Якщо об'єкт вирівняний, бульбашка у флаконі буде прямо посередині двох ліній. Якщо бульбашка знаходиться занадто далеко вліво або вправо, це означає, що вона не повністю вирівняна, і слід відрегулювати висоту на одному кінці.

Функції бульбашкового рівня

  • Точність - гарний лише тому випадку, якщо він здатний дати справжній вимір рівня. Вважаємо за краще використовувати рівні з точністю 0,0005″/1″ і краще. На рівні 48 дюймів це дає нам максимальну помилку +/- 0,024 дюйми або 3/125 дюйми. Однак менш дорогі та невеликі рівні, торпеда та кишенькові моделі часто не досягають цієї позначки.
  • Видимість – допомагають різні кольори та висока контрастність.
  • Довговічність - виконують більшу частину своєї роботи на будмайданчиках, де навколишнє середовище не таке сприятливе, як у вітальні, де ви намагаєтеся повісити картину. Слід уникати пластику.

Інструмент Центр пропонує широкий вибір, включаючи блокові, коробчасті, прямі та торпедні рівні.

Додаткові можливості

  • Магнітні - відмінно підходять як третя рука, коли працюєте зі сталлю.
  • Підсвічування – допомагає бачити рівень, коли слабке освітлення.
  • Цифрові – деяким професіоналам подобається зручність цифрового зчитування, а не просто флакон, особливо коли працюєте над певними градаціями, наприклад, на пандусах для інвалідних візків.

Рівень абсолютно визначатиме різницю між відмінною роботою та повним провалом. Це той інструмент, який потрібен кожному муляру, будівельнику, майстру. Він буде затребуваний щодня. Підходять для виробів, будівництва, розвішування фотографій, професійного будівництва та багато іншого.

Чому бульбашковий рівень?

Пухирцеві рівні існують давно. Незважаючи на те, що лазери з перехресними лініями є привабливим варіантом, цей інструмент, як і раніше, перевершує їх у кількох областях. Лазери втрачають видимість, як тільки ви виходите на світ, що обмежує їхню ефективність на вулиці. І хоча лазер точний, він найкращий для великих відстаней. Є фактор зручності - зазвичай вибирають спиртовий рівень, коли роблять часті перевірки рівня та роботи з схилу. Для налаштування поперечних лазерів потрібно більше часу.

Вгору