Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Розкидачі добрив

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розкидачі добрив

Розкидач дозволить швидко і легко розкидати насіння або добрива по лужку.

Хороший розкидач добрив забезпечить рівномірне розподілення продукту по всьому саду, допомагаючи уникнути опіків трави через надмірне внесення.

Типи розкидачів

  • Ручні ідеально підходять для розкидання добрив, солі чи насіння на невеликих та важкодоступних ділянках. Поки йдете, обертайте ручку, щоб розподілити матеріал по широкій площі.
  • Колісні пристрої, призначені для покриття великих площ газону.
  • Портативні контейнери, які підходять для покриття невеликих ділянок гранульованим продуктом - по одному для кожного саду.

Більшість розкидачів добрив складаються з барабана або контейнера, заповненого насінням або гранулами добрив і має отвори для розподілу. Потім насіння розподіляється по лужку шляхом обертання, переміщення барабана або струшування.

Підбір відповідного розкидачу насіння для газонів може змінити правила гри, коли справа доходить до садових потреб. Найчастіше використовуються для посіву насіння трав або добрив, але вони мають безліч застосувань!

Можете використовувати для розкидання насіння польових квітів, навіть для розкидання солі у крижані сезони. Ми відповімо на деякі з найбільш поширених питань, щоб допомогти вам визначити, який розкидач насіння підходить для ваших потреб.

Який найкращий розкидач добрив?

Для великих площ, широкомовні аплікатори є популярним вибором, оскільки вони можуть поширювати насіння швидко та рівномірно. Це заощаджує багато часу.

Для більш обмеженого простору або коли ви хочете посадити рослину тільки на певній ділянці, розкидач крапель – чудовий вибір. Вони пропонують більш точне розкидання при трохи зниженій швидкості.

Зрештою вибір кращого розкидачу насіння повністю залежатиме від того, для чого ви хочете його використовувати, і від розміру площі, на якій працюєте.

Купити розкидач добрив

В інтернет-магазині Інструмент Центр, ми маємо в своєму розпорядженні великий каталог залежно від обсягу роботи і того, як ви волієте розкидати добрива. Розкидач крапель, роторний або буксирований, ми маємо повний асортимент для покриття газону багатьма способами!

Є питання щодо розкидач добрив або не можете знайти те, що шукаєте, зв'яжіться з нами.

Вгору