Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Насоси поверхневі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насоси поверхневі

Самовсмоктувальні насоси для води надійні та прості у користуванні, довговічні (за умови дотримання встановлених правил експлуатації). Вони широко застосовуються в побутових цілях для подачі чистої води з резервуарів для поливу городів, квітників. Поверхневі насоси повинні встановлюватись у приміщеннях або спеціальних спорудах, які забезпечують їх надійний захист від впливу несприятливих атмосферних явищ. Виготовляються такі насоси із міцних, перевірених матеріалів (нержавіюча сталь), що гарантують якість роботи та зручність обслуговування. Самовсмоктувальні насоси для води мають досить високу продуктивність, залежно від обраної моделі та її технічних характеристик.

Типи поверхневих насосів

Перш, ніж придбати самовсмоктуючий поверхневий насос потрібно знати, що існує два його різновиди:

1. Вихровий поверхневий насос, який відрізняється незначною глибиною всмоктування. Вони зазвичай використовуються не для подачі води, а для регулювання тиску в системі водопостачання.

2. Поверхневий відцентровий насос, який, якраз, і підійде для дачі в тому випадку, якщо потрібно подати воду для поливу або інших господарських потреб із колодязя глибиною до десяти метрів або прилеглої водойми. Принцип дії такого насоса заснований на нагнітанні тиску, за допомогою коліс, розташованих всередині його корпусу. Вода подається за рахунок різниці тиску на вході та на виході.

Як вибрати поверхневий насос

Поверхневі насоси, що самоусмоктують, застосовуються в основному для водопостачання приватних будинків, дач і заміських котеджів, а також для забезпечення якісного поливу газонів і городів. Вони мають невеликі габаритні розміри та порівняно невелику вагу, завдяки чому можуть легко транспортуватися.

При виборі поверхневого насоса для брудної води слід приділити увагу таким критеріям:

  • Тип насосу. Поверхневі насоси представлені двома основними різновидами: вихровий та відцентровий.
  • Продуктивність. Параметр підбирається залежно від кількості водозабірних точок та витрати води у кожній із них. Чим більше потреби у воді, тим вищою має бути продуктивність, а отже, і потужність поверхневого насоса.
  • Максимальний тиск. Чим далі від водозабірних точок встановлений поверхневий насос, тим більшим має бути максимальний напір.
  • Матеріал корпусу насосу. Моделі з пластиковим корпусом мають невелику вагу та низьку вартість, але вони менш довговічні в порівнянні з дорожчими насосами з корпусом із міцного чавуну або сталі.
  • Окремий критерій – виробник насосного обладнання. Перевагу слід надавати поверхневим насосам від компаній, що спеціалізуються на випуску такого обладнання.

Де купити поверхневий насос у Києві?

На сайті інтернет-магазину Інструмент Центр ми зібрали великий асортимент та привабливі ціни на поверхневі насоси. У каталозі представлені насоси поверхневі від провідних світових виробників. Ви можете ознайомитися з фотографіями, описом товарів, відгуками покупців та технічними характеристиками, а також порівняти моделі, що сподобалися, за допомогою спеціальної функції. Щоб купити поверхневий насос, достатньо оформити заявку на сайті або зв'язатися з консультантом в режимі on-line. Ми постійно стежимо за рівнем сервісу та якістю продукції.

Вгору