Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Болгарки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Конструкція і сфери використання болгарки

У розмовній промові найчастіше можна почути слово "болгарка", вона призначена для шліфування, зачистки, різання твердих матеріалів, таких як камінь, метал, бетон. Якщо є необхідність або відсутність інших спеціальних інструментів, то болгарка зможе ув'язнити різальні предмети побуту: ножі, сокири, стамески та інші.

Кутова шліфувальна машина в класичному вигляді являє собою електроінструмент з абразивним круглим диском, її основна функція обробка стиків практично будь-яких поверхонь. Болгарки можна використовувати для обрізання труб, арматур, різати листовий метал, при звичайній заміні робочого диска на коло з наждачним папером болгарка легко відполірує до дзеркального вигляду зовнішню частину предмета. Вона підійде навіть у роботі з більш тендітним матеріалом, як кераміка, наприклад, взявши відповідне коло для бетону, можна приступити до виконання різання керамічних плиток. Кола використовуються різні, залежно з чим ви маєте справу, чи то дерево, метал чи камінь, для кожного матеріалу є свій диск. Отже, болгарка хороший помічник у роботі:

- з облицювальною плиткою з кераміки;

- зі шліфуванням по дереву;

- з обробкою бетонних поверхонь;

- з різноманітною цеглою;

- з чорним та кольоровим металом;

- з каменем природного чи штучного типу.

Сфери, де найчастіше затребувані болгарки - це автосервіс, робота з кузовом машини, будівництво, промисловість (метал) та деревообробне виробництво.

Вибір правильної болгарки (КШМ)

Щоб купити болгарку в інтернет-магазині, рекомендуємо ознайомитися з основними технічними характеристиками та додатковою функціональністю. Параметри, за якими вибирають інструмент, походить від швидкості обертання диска, яка безпосередньо залежить від його діаметра. Болгарка з регулюванням оборотів дозволить в першу чергу не допустити зносу та поломки диска, а також помітно збільшити продуктивність завдяки вбудованій електронній системі, що докрутить пристрій і підтримуватиме потрібний темп. Виробники пропонують п'ять основних варіантів КШМ, які мають відмінності у діаметрі робочих дисків: 115, 125, 150, 180, 230. Вся інформація про швидкість прикріплена до корпусу болгарки або на диску. Вибрати та купити кутову шліфувальну машину, що відповідає всім вимогам, можна в каталозі нашого інтернет-магазину "Інструмент центр".

На потужність впливає розмір кола, якщо перед вами маленька болгарка, то діаметр диска, який є найоптимальнішим при нескладних побутових завданнях, буде 125мм. Такий інструмент досить потужний, не важкий, що має попит, він не повинен бути менше 0,75 кв. На 150мм хороша альтернатива між невеликим та не маленьким розміром, на 180мм перспектива для будівництва таким діаметром можна спокійно різати товсту трубу. Ну і найбільший діаметр 230мм, розрахований тільки для великих завдань, потужність двигуна необхідний 2,2кв, такий варіант не зручний у дрібних побутових роботах.

Окрім дисків для шліфувальних робіт та різання, існує ряд змінних насадок, що використовуються для різних робіт – насадки для чорнового шліфування, щітки для видалення іржі, насадки тарілчастого типу для тонкого шліфування.

Які характеристики важливі при виборі болгарки?

Кожна болгарка має свої спеціальні параметри:

- Контроль за повторним запуском.

- автоматична система балансування.

- регулювання швидкості обертання.

- Константна електроніка.

- Автоматичне вимкнення заклинювання диска.

Також варто відзначити КШМ з асинхронним двигуном (безщіткова болгарка) - апарат, обладнаний електродвигуном, в механізм якого не включені колектор і щітки. Тертя всередині такого механізму зведено до мінімуму, а відсутність колектора сприяє стійкості до термічних навантажень. Завдяки особливостям конструкції, безщіткові болгарки виділяються такими особливостями:

- високий рівень коефіцієнта корисної дії – понад 90%;

- Тривалий термін експлуатації;

- здатність протистояти перегріву;

- підвищений потенціал навантаження при хорошій стійкості до перевантажень;

- компактна, ергономічна форма;

- Практично безшумна робота.

До перерахованих вище переваг варто додати цілком доступні для більшості споживачів ціни, завдяки чому безщіткові болгарки вкрай популярні в Україні.

Правила безпечної експлуатації мережевої шліфувальної машини

Експлуатація мережевої шліфувальної машини може бути небезпечною, якщо не дотримуватися правил безпеки. Ось деякі поради, які допоможуть уникнути травм та нещасних випадків при користуванні мережевою шліфувальною машиною:

 1. Переконайтеся, що машина відключена від джерела живлення перед проведенням будь-яких ремонтних робіт або заміною аксесуарів.
 2. Не носіть вільної одежі, довгі коси або прикраси, які можуть зачепитися за машину.
 3. Використовуйте лише належні шліфувальні диски та інші аксесуари, які рекомендовані виробником.
 4. Перед початком роботи перевірте стан диску на наявність тріщин або інших пошкоджень.
 5. Відрегулюйте захисну кришку, щоб вона належним чином захищала вас від шліфувального диска.
 6. Ніколи не залишайте машину без нагляду під час її роботи.
 7. Якщо машина перегрівається, вимкніть її та дайте їй охолонути перед продовженням роботи.
 8. Не допускайте контакту металевих предметів з електричним кабелем.
 9. Під час роботи не ставте на машину ніяких предметів, крім шліфувального диска або іншого належного аксесуара.
 10. Коли виконуєте роботу з машини, тримайте її рівною і стійкою.
 11. Використовуйте захисні окуляри та маску, щоб захистити очі та дихальні шляхи від пилу та інших частинок, що можуть викидатися при роботі машини.
 12. Якщо ви працюєте з важкими деталями, то використовуйте стійку опору або стіл для забезпечення стабільності роботи.
 13. Перед зміною шліфувального диска вимкніть машину та дочекайтеся повної зупинки диска.
 14. Під час роботи не натискайте на машину занадто сильно, це може призвести до перевантаження машини та її несправності.
 15. Після закінчення роботи вимкніть машину та зачекайте, доки вона повністю не зупиниться перед зняттям аксесуарів та зберіганням машини.
 16. Зберігайте машину в безпечному місці, щоб уникнути доступу дітей та інших неповнолітніх осіб до неї.
 17. Регулярно перевіряйте стан машини та її аксесуарів та замінюйте їх за потреби.
 18. Навчіться користуватися машиною перед її експлуатацією та завжди дотримуйтесь інструкцій виробника.

Загальний принцип безпеки полягає в тому, щоб завжди бути уважним та обережним, під час роботи з мережевою шліфувальною машиною. Завжди слід дотримуватися правил безпеки та використовувати належний захист для очей та дихальних шляхів.

Чому варто купити болгарку в Інструмент Центрі?

Ви ще вирішуєте, де купити якісну болгарку в Україні та якого виробника – обирайте один з варіантів, представлених на сайті Інструмент Центр. Гарантуємо оперативну доставку на всій території України. Чи не визначилися? Ви можете звернутися за допомогою до наших спеціалістів. Вони запропонують вам найкращі варіанти за ціною та характеристиками моделей, які підійдуть саме Вам.

Вгору