Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Бетонні роботи

Бетонні роботи

Асортименти обладнання для бетонування охоплює всі аспекти бетонних робіт. Ми пропонуємо ефективні рішення, пов'язані з бетоном завдяки нашому широкому спектру обладнання. Щоб забезпечити рівномірне ущільнення вологого бетону, спробуйте наші електричні та пневматичні глибинні вібратори. Для допомоги з вирівнюванням: наші затиральні та фрезерувальні машини, які гарантують якісне оздоблення.

Підходяща бетонна технологія для будь-якого конкретного застосування

З правильною технологією виробництва бетон як будівельний матеріал розкриває свою повну гнучкість. Це один з найбільш використовуваних будівельних матеріалів нашого часу. Через безліч способів, якими властивості бетону можуть бути змінені в залежності від його конкретного складу. Навряд чи є структурні вимоги, яким не може відповідати. Його сильні сторони варіюються від особливо високої міцності на стиск або вогнестійкість до стійкості до хімічних речовин.

Він є цікавим матеріалом з архітектурної точки зору, оскільки йому можна відливати різні форми. Висока гнучкість його як будівельного матеріалу позитивно впливає на етапі будівництва. Це з тим, що відповідний склад може проводити технологічні властивості і швидкість затвердіння.

Наш широкий асортимент обладнання для бетонування та ущільнення гарантує, що ви з першого разу отримаєте найкращу якість обробки. Основне обладнання для роботи з бетоном, ми постачаємо все, що вам може знадобитися, включаючи затирочні машини, вібромішалки, трамбування та високопродуктивні ущільнювальні плити.

Обладнання для бетонних робіт гарантує високу якість із мінімальними зусиллями.

Завдяки прогресу в розвитку, будівельні компанії використовують різні типи обладнання для покращення будівельних процесів.

  • Бетонозмішувач. Існує багато різновидів, таких як самозавантажується бетонозмішувач, транзитний міксер, стаціонарний бетонозмішувач, електрична бетонозмішувач, бетонозмішувач з підйомником та реверсивна.
  • Бетонний вібратор. Глибинний вібратор - це пристрій, який використовується для створення вібрації у вологому матеріалі. Видаляє все повітря між бетонною сумішшю, що дає їй більше міцності. Це бетонне обладнання використовується практично всіма підрядниками від невеликих будівельних робіт до будівництва мостів.
  • Фрезерувальна машина. Це різновид механізованого спеціального пристрою, який складається з кількох частин: двигуна, фрезерного верстата, стенда з колесами та ремінного приводу. Широко використовується у дорожньому будівництві та в будівельній індустрії.
  • Затирочні машини. Для вирівнювання затверділих поверхонь. Нерівності необхідно видалити, щоб підготувати стяжку до подальшого оздоблення. Ця технологія використовується у сфері будівництва та ремонту та актуальна для промислової діяльності, наприклад, коли необхідно підготувати ідеально рівну горизонтальну платформу для встановлення пристроїв.

Оренда обладнання для бетонних робіт

Інструмент Центр пропонує в оренду широкий спектр обладнання для підготовки поверхонь підлог та бетонування, від алмазних шліфувальних машин до стругальних верстатів, від бетономішалок до вібромашин, фрезерувальних та затирочних машин. Якщо у вас є робота – у нас є необхідні вам інструменти.

Обладнання може бути громіздким і незручним у пересуванні, то чому б не організувати доставку? Ласкаво просимо до нашого магазину в Обухові, де ви зможете забрати обладнання для бетонування або замовити доставку в будь-який регіон України.

Вгору