Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Рокли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рокли
Використання візків із піддонами
Палетні візки – це робоче обладнання, яке є необхідним для кожного складу, логістичного центру чи великого магазину. Ручні візки дають змогу легко переміщати важкі вантажі з місця на місце. Вони добре працюють під час роботи в магазинах, де необхідно викладати товар. У просторіччі відомий як візок з піддонами, ручний візок з піддонами отримав свою назву від дерев'яних піддонів, які найчастіше приземляються на вила.
Ручний візок для перевезення піддонів або просто візок для піддонів - це інструмент, що використовується для перевезення вантажів на піддонах, тому найчастіше він використовується у виробничих цехах, складських приміщеннях, на складських майданчиках або в будь-якому іншому місці, де необхідно перемістити великий обсяг. Дуже часто можна побачити дерев'яний піддон, що спирається на вила навантажувача.
Безпечне використання вилкового навантажувача пов'язане з їздою по рівній, твердій і сухій поверхні, тому що в іншому випадку вантажі, які ми перевозимо, можуть бути нестійкими і становити небезпеку не тільки для оператора навантажувача, але і для людей, що знаходяться поблизу. Тому місце, де використовуватиметься візок з піддонами, має бути належним чином підготовлене.
Домкрати для піддонів.
Палетні навантажувачі - це пристрої, які, незважаючи на свої невеликі габарити, можуть працювати дуже ефективно, піднімаючи при цьому великий вантаж. Типовий гідравлічний візок є пристроєм зі стандартною вантажопідйомністю до 2,5 т і довжиною вил 1150 мм. Ці розміри роблять його пристосованим до роботи з традиційним європіддоном.
Зрозуміло, на ринку ми можемо знайти візки із вилами іншої довжини. Найкоротші вила візків можуть мати довжину 800 мм, а найдовші – до 2500 мм. Перші з них добре працюють у приміщеннях, де робочий простір обмежений. Однак, якщо нам доводиться перевозити великі вантажі та робочий простір велике, найкращим рішенням буде візок із довгими вилами, що гарантують кращу стійкість.
Типи візків із піддонами
Вибір правильного навантажувача, звичайно, залежить від роботи, яку він виконуватиме, і від очікувань клієнта. В інтернет-магазинах є всі види візків. Ручні можна поділити на:
• короткі з довжиною вил від 800 до 1000 мм,
• довгі візки, де вила доступні в трьох довжинах: 1800, 2000 та 2500 мм,
• ручні візки з високим підйомом, що дозволяють розміщувати вантаж на висоті до 1,6 м,
• візки з вбудованими вагами, що дозволяють зважувати вантаж під час його транспортування,
• візки з індикатором ваги,
• широкі візки,
• низькі візки.
На що слід звернути увагу при купівлі візків?
Є кілька важливих факторів, які слід враховувати перед покупкою візка із піддоном. Попередній аналіз переваг та функцій, які пропонують візки з піддонами, вам дуже допоможе. Завдяки цьому ви можете точно вказати, якими функціями повинен володіти візок з піддонами. Наступні питання допоможуть створити точний профіль вимог:
• Де можна використовувати візок із піддоном?
• Який тип приводу буде корисним залежно від того, чи більше ви перевозите чи переміщаєте?
• Яка максимальна вага вантажу, що перевозиться?
• Яка довжина та ширина вилки потрібна?
• З якою інтенсивністю ви використовуватимете візки з піддонами?
• Чи візки з піддонами долатимуть великі відстані, і чи потрібна вам модель з пасажирськими перевезеннями?
• Які колеса підходять для поверхні, якою вони їздитимуть?
• Чи потрібні спеціальні функції для ефективної роботи, такі як кнопка швидкого підйому, кнопка сповзання або функція зважування?
Тип приводу та підйому
При виборі гідравлічних візків для вашої компанії варто враховувати, який тип приводу та підйому має бути у нового візка. Варто дотримуватись одного правила: чим більше вантажі, чим більші відстані необхідно долати і чим частіше доводиться піднімати вантажі, тим кращим вибором буде електричний візок з електричним приводом ходу та/або підйому.
Однак рішення про вибір ручного, напів- або повністю електричного візка для піддонів повинно прийматися не тільки для забезпечення найефективніших робочих процесів. При виборі гідравлічного візка слід враховувати ергономічні чинники. Повністю електричні візки з піддонами зводять фізичне навантаження на оператора до мінімуму, тому ви та ваші співробітники можете працювати ергономічно та ефективно. Однак навіть із ручними візками вам не доведеться турбуватися про комфорт. Технічні рішення, такі як оптимізована гідравлічна система можуть знизити зусилля, необхідне для перекачування, а хромовані осі, втулки ковзання на колесах або легкохідні ступичні підшипники полегшують торкання з місця, гальмування та маневрування в обмеженому просторі.

Вгору