Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Фрези по металу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фрези з металу
Фрези по металу – один з основних різальних інструментів. Фрези по металу зі сталі HSS і HSSCo, HSS-PM. Різні типи фрез призначені для використання на стаціонарних фрезерних верстатах. У каталозі є кінцеві фрези для металу та дискові фрези.
Фрезерування - це тип обробки, при якому ріжучі кромки інструменту ніколи не працюють одночасно. Ріжучі кромки працюють одна за одною. Верстат, на якому виконується фрезерування, називається фрезерним верстатом.
Що таке кінцеві фрези?
Ріжучий інструмент складається з металевого хвостовика з кількома різальними зубами. Ямки між зубами називаються "канавками". Канавки допомагають витягувати стружку вгору і від зони різання, дозволяючи проникати рідини, що охолоджує.
Навіщо використовується кінцева фреза?
Вони використовуються для поперечного різання матеріалу або горизонтального різання по краях. Кінцева фреза може використовуватися в багатьох сферах, таких як традиційна чернова обробка, чистова обробка, високоефективне фрезерування та контурна обробка. Пазові свердла - це тип кінцевої фрези з центрованою ріжучою кромкою, які використовуються для врізання та обробки пазів.
Яка кількість канавок впливає на фрезу?
Кількість канавок може вплинути на технічні характеристики та сфери застосування фрези. Наприклад, для кольорових металів часто потрібний різальний інструмент із двома зубами, щоб допомогти з евакуацією стружки. Однак при різанні твердих матеріалів, таких як нержавіюча сталь, може бути більш відповідним використовувати інструмент із 3 або 4 зубами для підвищення міцності. Чим більша кількість канавок, тим дрібнішою буде кожна канавка, створюючи міцний стрижень (центр інструменту).
Коли слід використовувати фрезу з кутовим радіусом чи підготовкою для зняття фаски?
Геометрія підготовчої кромки з радіусом закруглення або фаскою допомагає зміцнити край інструменту, що рекомендується при обробці складних матеріалів. Використовуючи підготовку кромки, можна запобігти сколюванню інструменту, що легко може статися при використанні стандартної гострої кромки. Це створить стабільнішу ріжучу кромку, оскільки вона буде щільнішою, якщо кромка не ламатиметься. Це може значно скоротити час циклу, оскільки ви можете сильніше натискати на інструменти, знаючи, що ймовірність сколів чи тріщин менше.

Вгору