Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Дискові пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дискові пилки по дереву

Дискова пилка, або паркетниця, досить простий електроінструмент для розпилювання матеріалів під необхідний розмір. Найчастіше зустрічаються для розпилу таких матеріалів як дерево, ДСП, фанери, але є також для складніших завдань, по каменю і навіть металу. Складається з електромотора, що створює обертання та передає його на диск, який і справляє ріжучу дію. Диск у свою чергу захований у захисному кожусі. Для зручної експлуатації передбачено другу рукоятку, а також іноді в комплекті є паралельний упор.

Дискова пилка по дереву буває акумуляторною та мережевою. Якщо вам потрібна пила не для частої, тривалої роботи, то акумуляторний варіант буде хорошим вибором, відсутність проводів в мобільному інструменті буде плюсом. Але коли стоїть завдання капітального ремонту, будівництва даху, підлога, то краще зупиниться на мережевій паркетній пилці.

Види дискових пил

Розрізняються пили по конструкції, є стаціонарні та ручні моделі, крім габаритів, відмінність їх у способі передачі крутного моменту від двигуна до диска. У стаціонарному інструменті передатною ланкою виступає ремінь, а в ручній ланці немає взагалі. У кожній дисковій пилці з можливістю стаціонарної установки та ручній електропилці є опорний майданчик, який практично у всіх моделях має функцію регулювання – винятком буває стаціонарна пилка, призначена для розпускання дощок. Всі інші можуть регулювати глибину та кут різу – що зручно та збільшує функціональність інструменту.

Обов'язково в окрему підгрупу ручних дискових електропилок варто виділити акумуляторні моделі! Технічно вони поступаються мережевим агрегатам, але перевершують їх у мобільності та дозволяють працювати там, де немає під рукою розетки. Її можна використовувати як у приміщенні, так і за його межами. Надійну акумуляторну паркетку варто купити навіть у тому випадку, коли доведеться мати справу з точним оздобленням на фінішному етапі виконання будівельних та оздоблювальних робіт.

Як обрати паркетку?

Якщо ви плануєте зробити ремонт у своєму будинку або купити дерев'яний матеріал для будівництва, вам знадобиться дискова пила. Якщо вам потрібно обрізати паркет або ламінат, вам потрібна паркетна пила. Перш за все, переконайтеся, що обрана пила підходить для роботи з потрібним матеріалом. Виберіть дискову пилу з правильним діаметром диска та потужністю для ваших потреб. Перевірте наявність додаткових функцій, таких як пилозбірник, що допоможе зберегти ваше робоче місце чистим. Нарешті, зверніть увагу на виробника та модель, оскільки це впливає на якість та тривалість роботи пилки. Правильно обрана дискова пила дозволить вам швидко та ефективно виконувати ваші завдання з ремонту чи будівництва.

Далі розглянемо ключові технічні характеристики дискових пилок, ряд критеріїв, що описують продуктивність і область застосування.
1. Потужність електродвигуна. Від нього безпосередньо залежить ефективність роботи і максимальна товщина матеріалу, що розпилюється. Чим більша потужність, тим більшого діаметру диск можна встановити. Виділимо три основні типи:

- малопотужні до 1,2 кВт, дискові пилки побутового призначення. Діаметр кола від 130 до 160 мм, глибина пропилу досягає 45 мм.

- Напівпрофесійна циркулярна пилка потужністю від 1,2 до 1,8 КВт. Глибина пропила максимум 60 мм за діаметра диска 160 – 200 мм. Такі підходять більшості, ідеальні для роботи по дому та дачі. Можна різати пластмасу, розпускати дошки. До них відноситься і дискова пилка по металу.

- потужні з двигуном від 2 кВт і вище. Такі дискові пилки здебільшого встановлюються стаціонарно, працювати “на вазі” з ними небезпечно. Діаметр кола від 200 до 350 мм. Висока потужність забезпечує тривалий термін роботи інструменту. Нестача у стаціонарних агрегатів – це їхня вага.

2. Частота обертання диска (швидкість обертів за хвилину). Від цього параметра залежить можливість циркулярки різати матеріал високої густини. Але, наприклад пластик, потрібно різати на низьких оборотах або він розплавиться. Якщо ж необхідно розрізати дерево або ДСП, при цьому залишити чистий торець без зазубрин і сколів - купуйте дискову дискову пилку. Важливий факт – між потужністю і кількістю обертів диска немає прямого зв'язку, інструмент може мати невелику потужність, але водночас висока кількість обертів.

3. Глибина пропилу залежить від потужності інструменту. Що показник потужності, то більше можна використовувати діаметр кола. Обов'язково враховуйте цю характеристику під час вибору дискової пилки.

4. Налаштування нахилу пильного диска. Невід'ємний параметр у сучасних циркулярних пилках, практично всі моделі обладнані механізмом нахилу. В основному регулювання користуються професіонали, але і в деяких побутових завданнях він буде, до речі.

Чому варто купити паркетку в Інструмент Центрі?

Отже, Ви вирішили купити дискову пилку, по повз перерахованих вище параметрів слід враховувати і фактори, такі як виробник, зручність зміни дисків, матеріал корпусу та інші дрібниці, які можуть вплинути на якість інструменту. Ціни на дискові пилки також залежать від перерахованих вище характеристик. Циркулярні пилки в питанні вибору досить непростий інструмент, щоб придбати саме те, що потрібно, радимо звернутися до фахівців магазину Інструмент Центр, ми завжди готові проконсультувати та порадити правильний електроінструмент для Ваших цілей.

Вгору