Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Полотна ножівкові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Полотна ножівочні купити в Києві

Ножувальне полотно є необхідним доповненням до аксесуарів для електро та ручних інструментів. Вироби цього призначені для різання різних матеріалів. У нашій пропозиції є ножівкове полотно по металу, дереву та пластику. Є аксесуари для роботи із будівельною деревиною, вагонкою, фанерою. Полотно по дереву підходить для ремонту невеликих об'єктів садової архітектури – веранд, терас, альтанок.

До списку входять вироби для різання пластику. Вони виготовлені з біметалу, який відрізняється одночасно твердістю та гнучкістю, завдяки чому забезпечує точний ріжучий ефект. Його довговічність означає, що вироби можна використовувати протягом багатьох років, оскільки вони зберігають свій первісний характер.

Полотно лобзика – найважливіша частина пристрою для різання матеріалу. Залежно від того, яке завдання інструмент має виконувати, вибираєте тип леза. Широкий асортимент продукції включає пиляльне полотно для дерева, металу, пластику, листового металу, оргскла, гуми, шкіри, килимових покриттів, скла, кераміки та комбінованих матеріалів.

Види полотен

Параметр, який відразу впадає у вічі, - крок зубів. Відстань між зубами говорить про товщину матеріалів, які можна розпиляти за допомогою даного пиляльного полотна. Гарантія рівного зрізу - це робота як мінімум двох зубів, найбільш переважно робота з кількома активними зубами. Вони гарантують рівний та гладкий різ, але уповільнюють роботу на товстих матеріалах.

Універсальне пиляльне полотно має косо заточені зуби, які встановлюються поперемінно. Підходить для всіх порід дерева та деревних матеріалів товщиною до 5 см. Біметалічна модель відрізняється підвищеною міцністю. Працює на твердих поверхнях. Лезо без сколів, що використовується для різання ДВП, завдяки системі видалення стружки. Зворотна орієнтація дозволяє користувачеві спрямовувати полотно пили вниз. З-за трапецієподібних похилих зубів виходять точні пропили.

Можна зустріти спеціальні леза, наприклад, для скла та кераміки – вони не фрезеровані, їх поверхня покрита спеченим карбідом. Моделі, призначені для вуглецевого пластика, мають великий алмазний заповнювач, що дозволяє різати скловолокно, вуглецеве штучне волокно, мармур, кераміку, скло. Пиляльний диск для гуми, шкіри та килимових покриттів має лезо з хвилястою кромкою, що підходить для обробки гнучких матеріалів. Версії, призначені для швидкого різання дерева, мають зубці з потрійним заточуванням, завдяки системі лез, які змінюються після поглиблення в матеріалі, можуть швидко різати та залишати гладкі краї.

Функціональні полотна для ножівки

У каталозі представлені леза з корпусом із вуглецевої сталі та робочою частиною з карбіду вольфраму. Розроблений для різання твердих матеріалів та складної обробки HM/TC. Тип BiM виходить на тлі поєднання швидкорізальної сталі та вуглецевої сталі. Міцний, універсальний, гнучкий. HM підходять для обробки сталі, цегли, що складається з комбінації спеченого карбіду та біметалу. Тип HSS виготовлений із швидкорізальної сталі та відрізняється високою міцністю. CV із сталевого сплаву та призначений для різання матеріалів середньої твердості. У нашому асортименті ви легко знайдете полотно для шабельної пилки та полотно для лобзика!

Вгору