Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Монтажні пилки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги та сфери застосування монтажних пил

Монтажна дискова пилка, або як її ще називають відрізна, представлена ​​у вигляді компактного переносного верстата, що встановлюється стаціонарно. Матеріал, де потрібно зробити різ, підноситься до верстата, а не навпаки, що показує різницю між монтажною пилкою і циркулярною ручною. Цей момент є плюсом, адже не потрібно тримати в руках працюючий інструмент, немає навантаження на тіло, завдання виконується ідеально і рівно. Монтажна пилка по металу виглядає як конструкція зі станиною, диском та рухомою рамою, на корпусі є рукоятка для зручності та регулювання.

Виділяють три основні види монтажних пилок:

 • стрічкові (багаторізцевий інструмент);
 • дводискові (багатоцільова пилка);
 • торцювальні (комбінована, маятникова пилка).

Відрізна пилка робить зрізи не тільки під прямим кутом, заготовку можна затиснути в лещата під необхідним нахилом. Якщо купити маятникову пилу по металу, дереву, пластмасі, це значно спрощує ручну роботу, що робить її затребуваною в багатьох завданнях будівельної сфери. Купити монтажну пилку в Україні для виробничого цеху, або будівельного майданчика, цілком правильно, цей інструмент відноситься до категорії професійних. З її допомогою проводиться розпил чавунних, сталевих, металевих заготовок:

 • труби;
 • листи;
 • болванки;
 • куточки;
 • профілі.

Характерна риса цього інструменту, пов'язана з регулюванням швидкості зрізу, що залежить від фізичного тиску на важіль. Чим більше зусиль докладати, тим глибше вийде пропив.

Робочі диски монтажної пилки можна розділити на три варіанти:

 1. Абразивний (стандартний тип);
 2. Побідитовий тип;
 3. З твердосплавним диском.

Перші два типи експлуатуються для дерев'яних плит, деревини, третій – для металевих матеріалів. Заміна дисків виконується ключем, що йде в комплекті з інструментом, він ховається у спеціальному відсіку на корпусі пили.

Основні параметри для вибору, повз бренд виробника, відзначають такі:

 • Потужність. Вище потужність, більше навантаження пила здатна витримати, відповідно вища продуктивність. Оснащується потужністю від 700 Вт до 2600 Вт, є також електронна система, яка допомагає справлятися та підтримувати постійний обіг двигуна. Вона ж запобігатиме перегріву мотора і забезпечить якість зрізу.
 • Глибина зрізу. Залежить від конструктивних особливостей пили та диска, різні моделі, різні значення від 100 мм до 140 мм.

Чому варто купити відрізну пилу в Інструмент Центрі?

Такий інструмент як, пила відрізна монтажна по металу купити можна в інтернет-магазині Інструмент Центр, ціна не буде завищеною, а якість гарантує виробник. Така покупка пропонує Вам наступні переваги: ​​не доведеться витрачати багато часу на походи магазинами, найпопулярніші моделі від відомих брендів зібрані в одному місці, широкий діапазон цінових пропозицій, всі товари мають детальний опис та характеристики. Компетентна консультація менеджера у разі питань.

Вгору