Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Сінокосарки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сінокосарки

Сінокосарки - один із різновидів техніки, що застосовується в сільському господарстві. Вони досить поширені серед власників приватних будівель і в народі часто називаються «травокосарками». Ця техніка має деяку схожість з газонокосарками, але працює, як газонні ножиці, зрізуючи траву під корінь.

Як вибрати сінокосарку

При виборі агрегату для сінозаготівлі враховуються розмір ділянки, масштаб, умови та частота робіт. Зі стрижкою високої трави різного ступеня жорсткості справляється балкова сінокосарка. При її використанні потрібно уникати зіткнень із великим сміттям та кротовими норами.

Види сінокосарок по конструкції ріжучого оснащення:

  • Колісні тримери. Як ріжучий елемент у бензиновій косарці використовується міцний корд товщиною до 4 мм. Моделі даного типу застосовують для зрізання високої трави на ділянках, що не заросли чагарником.
  • Роторні косарки. Ріжучий елемент таких бензинових агрегатів є сталевими ножами, які обертаються в один бік. Косарки для сіна роторного типу справляються не тільки з травою, але і з бур'яном, і з чагарником.
  • Фронтальні косарки. Подібне бензинове обладнання оснащується сегментними металевими ножами. Різці розташовуються у два ряди і рухаються зворотно-поступально у протилежних напрямках. Косарка працює за типом ножиць і добре підходить для сезонної заготівлі трави. Після скошування маса рівномірно укладається у акуратний валок.

Види обладнання за типом пересування:

  • Самохідні бензинові сінокосарки. Машини мають привід на провідні колеса. Для руху агрегату оператору не доводиться докладати фізичних зусиль, достатньо лише спрямовувати пристрій у потрібну сторону. Моделі використовуються для догляду за великими територіями.
  • Автономні косарки. Машини не мають приводу та переміщуються вручну при штовханні. Можна купити ручну бензинову сінокосарку для догляду за присадибною ділянкою та іншими територіями малої площі.

Продаж сінокосарок в Києві

У представленому каталозі ви знайдете різні за потужністю моделі. Насамперед при доборі конкретної моделі варто оцінити ймовірний обсяг її експлуатації. У нашому інтернет-магазині Інструмент Центр вирішення всіх категорій доступні на найвигідніших умовах. Ви завжди зможете знайти для себе сінокосарки різних видів, що відрізняються своєю потужністю, шириною прокосу, захопленням косарки та іншими технічними характеристиками. Для того, щоб купити сінокосарку у нашому інтернет-магазині, Вам потрібно зв'язатися з нами за телефоном, вказаним у розділі контактної інформації.

Вгору