Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Вібратори глибинні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке вібратор для бетону?

Бетонний вібратор - це машина, яка використовується в будівельних цілях. Ці агрегати можуть бути різних форм та розмірів. Деякі мають невеликі розміри і працюють тільки від акумулятора, в той час як інші набагато більше, їхнє основне джерело енергії - електрика. Правильний вибір вібратора для бетону може допомогти бетону осісти протягом тривалого часу та підтримувати його.

Навіщо потрібний вібратор для бетону?

Використання вібрації для підтримки бетону під час його відстоювання виявилося корисним методом, що сприяє його довговічності. При заливці вологого бетону бульбашки повітря затримуються у суміші, створюючи порожнини або ніздрюваті простори. Якщо залишити недоторканими, «стільники» можуть знизити довговічність та міцність цементу. Вібратори витісняють захоплене повітря із суміші, в результаті чого кінцевий продукт стає компактним і рівним. При правильному застосуванні вібратора можна побачити невеликі сплески повітря з вологої суміші.

Який тип вібратора для бетону вам потрібен?

Довжина та глибина проекту визначає, який вібратор підходить для ваших потреб. Існує багато типів вібраторів для бетону, кожен із своїм розміром головки.

Практичність внутрішніх вібраторів робить їх вибором, що найбільш використовується.

  • Глибинні вібратори, як правило, мають хорошу ціну та пропонують безпрецедентну маневреність через свій розмір та вагу. Високочастотні вібратори для бетону перетворюють однофазну енергію на трифазну, що є перевагою, оскільки забезпечує сталість потужності для великомасштабних проектів.
  • Зовнішні вібратори - оптимальний вибір для будь-якого вертикального проекту, наприклад, для стін або інших ділянок, що вимагають максимального армування. Вони можуть бути корисними для усунення помилок при зменшенні розмірів, викликаних іншими типами внутрішніх вібраторів.
  • Внутрішні газові, безперечно, є найкращим варіантом, коли електрика відсутня або становить загрозу безпеці на робочому місці. Вони добре підходять для певних місць: бордюри, водостоки та будівельні шви, які вимагають додаткових запобіжних заходів.

Принцип роботи занурювального вібратора

Кожен апарат передає вібрації бетонної суміші, що знижує тертя між його компонентами і переходить у рідкіший стан. На поверхні з'являються дрібні бульбашки повітря, бетон стає одноріднішим і щільнішим, його якість і міцність підвищуються. У професійному будівництві всі бетонні роботи виконуються занурювальним агрегатом.

Знайдіть відповідний вібратор для бетону

Діаметр бетонного вібратора слід вибирати якомога більшим. Так можна скоротити робочий час для ущільнення бетону та знизити знос. Обмежувальними факторами для діаметра вібробулави є ступінь посилення та відстані до вібраційних жолобів. Необхідно забезпечити, щоб вібратори могли проходити через арматуру, не застряючи. Ефективний діаметр ущільнення гарного пристрою приблизно в десять разів більший за діаметр вібробулави. Якісна внутрішня техніка майже завжди підтримує свою робочу швидкість у свіжо замішеному (сиром) бетоні і має істотно високі показники ущільнення.

Купити вібратор для бетону

Простий спосіб купити якісне та надійне обладнання для бетонних робіт – це інтернет-магазин. Є можливість вибрати відповідний продукт, порівняти характеристики моделей та визначити ціну, яка для вас прийнятна. Інструмент Центр пропонує великий вибір електроінструментів та будівельної техніки від відомих торгових марок. Наша компанія допоможе вибрати глибинні вібратори на будмайданчик невеликого будинку для великих будівельних робіт. І організуємо доставку товару до Києва та інших міст України.

Вгору