Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Степлери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити степлери в Україні

Степлер – це інструмент, який дозволяє легко та швидко з'єднувати матеріали, елементи середньої твердості за допомогою скоб чи паличок. У нашому каталозі ви знайдете ручний інструмент, який необхідно притискати до поверхонь, що стикуються, і електричний степлер з плоскою планкою, підключеною до електромагніту. Такий пристрій використовує електрику, щоб збільшити швидкість дужок, що спрощує, прискорює роботу. В асортименті є молотковий степлер, який дозволяє вставляти скоби, ударяючи по поверхні.

У цьому розділі ви знайдете цвяхи для швидкого і безпечного забивання невеликих цвяхів. Буває, що скоба вставлена в те місце, і її легко видалити за допомогою екстрактора, доступного в нашому каталозі. Це простий у складанні пристрій, який може значно покращити вилучення скоб. Степлер може бути металевим та пластмасовим.

Степлер для професіоналів та любителів

Інструмент, що має бути у кожній майстерні. Завдяки йому можна зручно комбінувати різні матеріали та елементи. Продукт застосовують у своїй роботі покрівельники, теслярі та шпалерники, фахівці із зовнішньої реклами, монтажники та будівельні бригади.

Ручні степлери – популярні серед домашніх майстрів. Це відносно недорого, але дуже корисно для майстерні ремонту пристроїв. На меблевих фабриках та серед любителів, що займаються ремонтом меблів, можна знайти пістолет для оббивки. Завдяки цьому можна естетично, швидко з'єднати тканини та шкіру з дерев'яними дошками та матеріалами на основі деревини. Пістолет для м'яких меблів оснащується шкалами, лінійками або обмежувачами. Ці предмети призначені для того, щоб скріпки залишалися на прямій лінії.

Хоча електричний степлер полегшує роботу по оббивці, ручний варіант можна знайти у багатьох майстернях. Цей пристрій дешевший за акумулятор і виконує ту ж функцію. У домашніх умовах його можна використовувати для ремонту меблів та створення декоративних елементів, наприклад, рамок для фотографій чи картин. Ручний степлер – легкий інструмент, тому його можна носити із собою. Тому його цінують співробітники, які займаються розміщенням зовнішньої реклами. З його допомогою можна повісити плакат на стовп та дошку оголошень.

Молотковий степлер - це інструмент, який добре працює скрізь, де важлива швидкість роботи. Швидкий спосіб вставити скоби в тканину - це забити скоби, постукаючи поверхнею. Цей тип цінують будівельні та ремонтні бригади, які працюють з покрівлею та ізоляційними матеріалами, а також встановлюють килимові покриття.

Як обрати?

Перш ніж вирішите купити, подумайте, для якої роботи хочете використовувати його. Швидко з'єднати елементи – кращого інструменту, ніж молотковий степлер, ви не знайдете. Чи часто користуєтеся? Зверніть увагу на електричний варіант.

У оббивному пістолеті необхідно контролювати силу скріплення - великий тиск може пошкодити матеріал, занадто маленький призведе до того, що скоби не будуть добре утримувати тканину. Тому можливість встановити найкращу силу є великою перевагою. Подібним пристроєм буде лінійка або шкала, яка дозволить тримати скоби рівною лінією.

Незалежно від області застосування та моделі пристрою, варто ближче познайомитися з формою ручок та конструкцією степлера. Ергономічна форма гарантує комфорт під час роботи, що виражається як з'єднання.

Будь то меблевий пістолет або ручний степлер – для правильного виконання своїх функцій йому потрібні картриджі. У нашому каталозі є картриджі для степлерів та гвоздодерів. Ознайомитись з асортиментом, представленим на сайті.

Вгору