Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Аргонно-дугове зварювання (TIG)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аргонно-дугове зварювання TIG - технологія зварювання, що проходить в захисному середовищі з інертного газу аргону із застосуванням вольфрамового електрода, що неплавиться. Такий метод пов'язаний з професійною сферою використання, оскільки зварювальник повинен мати відповідний досвід. TIG зварювання використовується для з'єднання елементів з алюмінію, латуні, міді, титану, вуглецевої, низьколегованої, гальванізованої, оцинкованої та іншої сталі.

Особливість аргонного зварювання полягає у захисті від впливів небажаних частинок та запобігання попаданню їх у місце з'єднання (шов). У тому числі кисню, що зазвичай призводить до корозії цього місця. Обладнання необхідне для аргонно-дугового зварювання - інверторний зварювальний апарат (джерело), балон з інертним газом, пальник, електроди, блок охолодження, якщо робота здійснюється на високих струмах, засоби індивідуального захисту (ЗІЗ).

Агрегати аргонно-дугового зварювання відрізняються за типом струму та призначенням:

 • Інвертори аргонодугового зварювання постійного струму (TIG DC).
 • Універсальні з технологією зварювання у режимі TIG AC/DC. Зварювання металу за рахунок змінного чи постійного струму.
 • Зварювання TIG DC Pulse призначене для зварювання тонких листових металів.

Технології сучасних апаратів для аргонодугового TIG зварювання:

 • Безконтактна високочастотна (НF) система запалювання дуги, коли ініціація дуги відбувається за рахунок додаткового високовольтного імпульсу, що виробляється спеціальним генератором. Це дозволяє підпалити дугу на відстані від поверхні, що зварюється.
 • LIFТ АRC – контактний принцип розпалювання. До моменту торкання електродом металу на нього подається слабкий струм, а при відриві від поверхні виникає іскра, що запалює дугу. Після цього автоматика переводить величину зварювального струму робочий рівень.
 • Режим «Рulse» – використання імпульсного режиму зварювальної дуги значно розширює можливості ТIG-технології. Кількість і тривалість теплової енергії, що вводиться в зону роботи визначається частотою пульсації струму, що подається, яку можна встановити заздалегідь, в залежності від типу робіт.

Переваги та сфера застосування даного виду зварювання

Аргонно-дугове зварювання знайшло широке застосування у сфері виробництва, де необхідно здійснювати зварювання легованих сталей з кольоровими металами, проводити з'єднання тонких металів (корабельне, авто та авіабудування, місцях, де потрібно провести роботи тільки з одного боку виробу та інших).

Чому варто купити TIG зварювання, головні переваги:

 • можливість з'єднати цвітмет та леговані сталі;
 • з'єднання тонких металевих деталей, в результаті отримуючи надійні та якісні шви;
 • електрична дуга має більшу стабільність на постійному струмі;
 • збільшення динамічних властивостей дуги;
 • мінімізація розбризкування металу під час здійснення зварювання;
 • невеликі габарити та вага апарата.

Оскільки аргонодуговое зварювання TIG вимагає від користувача високої кваліфікації, всі вони за умовчанням ставляться до професійного класу апаратів. Отже, матеріал виготовлення корпусу апарату, пальника, сполучних елементів має бути високої якості. При всіх своїх плюсах, є і суттєвий мінус - цей вид роботи є найповільнішим і трудомістким, тому застосовують його зазвичай лише в тих випадках, коли якість має вирішальне значення.

Купити аргонно дугову в Україні можна як для навчання азам зварювання металів, так і для використання висококваліфікованими фахівцями. Представлені в каталозі моделі активно застосовуються в побутових цілях, реставраційних та автомайстернях, при ремонті та реконструкціях систем вентиляції, теплообмінного обладнання. Уточнити ціни на зварювальні апарати та умови постачання ви можете у наших менеджерів. Співробітники магазину Інструмент Центр дадуть відповіді на всі питання, що виникли у вас, і допоможуть оформити замовлення.

Вгору